Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
jest właściwie taki sam jak e200 tylko ze on ma wysuwaną klawiaturę :good:
 
nie polecam. winda muli przy otwieraniu i nic rewelacyjnego nie posiada :lipa:
 
telefon bardzo dobry tylko że nie można do niego kupić dobrych słuchawek do mp3 bo te oryginalne są niewygodne a na zamienikach nie działa radio. w tym samsungu powinien być zwykły jack 1,5 jak w nokii 5300
 
Zgadzam sie!

Zgadzam sie no i oczywiscie powinny byc mocniejsze, a antena (znaczy odbiornik) powinna byc wbudowana bo nawet jak slucham na glosniku to musze miec sluchawki. A tak na marginesie to jak zainstalowac na nim gre???

[ Dodano: Sob 12 Sty, 2O08 08:22 ]
Moze mi ktos to napisac na emaila cinek940@onet.eu
 
mialem ten telefon przez 7 miesiecy do wczoraj :) miał troche minusów, np. jak juz pisal poprzednik winda sie zacinala, slaba bateria, aparat slaby, mp3 cicho graly (w porownaniu z SE) itd. nie bede sie za bardzo rozpisywal
Pozdrawiam
 
K
mialem ten telefon przez 7 miesiecy do wczoraj :) miał troche minusów, np. jak juz pisal poprzednik winda sie zacinala, slaba bateria, aparat slaby, mp3 cicho graly (w porownaniu z SE) itd. nie bede sie za bardzo rozpisywal
Pozdrawiam[/quotKozystam z Samsunga e 250 i jak narazie do tej pory chwale sobie ten telefon nie ukrywam ze ma on pare niedociągnieć jak stwierdził kolega apropo słuchawek i odtwarzacza mp3(chodzi mi o głośność odtwarzanych utworów) ale nie zapomnijmy że to nie jest telefon ani muzyczny, nie spełnia on tez funkcji aparatu (ze względu na VGA) Ale jest to fajny telefon o fajnym wyglądzie dla praktycznie każdego uzytkownika tel. komurkowych za ciekawą moim zdaniem cenę. Pozdrawiam serdecznie:) :ok:
 
telefon jest do dupy moj brat go ma 3 miesiace i ma juz zepsuty głosnik i apaat i do tego nie otwiera niektorch pliko javy
 
;)Sgh e250 ogulnie nie jest taki zly moze i ma minusy ale jak kazdy telefon.i jak sie wgrywa gry java w prawdzie sa fora na ten temat ale tam jest lipa duzo tego trzeba zrobic zeby java smigała pozdro:):):):)ALE TELEFON 1 MIEJSCOWY JAK DLA MINIE:winner:
 
moim zdaniem ten model im nie wyszedł :) ej sory skoro mi bateria po naładowaniu już trzyma góra dwa dni , jak nic nie robie. ;/ mp3.. starsznie cichee ,wr. apart - SŁABA JAKOŚĆ... ;/ , nie da sie zmienić sygnału sms tlyko standardowe.. PFF! .. chcę jak najszybciej go zmienić.. ;/ a i no tasa suwajaca z tyłu. nieźle szwankuje... :p
 
Da się zmienić dzwonek sms :) Wchodzisz ustawienia/telefon/profile telefonu/normalny/i jak tamn masz ton 1,2,3,4 to przesuwasz w lewa strone i zaznaczasz jesli masz jakis dzwonek w fonie i wychodzisz i zapisujesz :) A po za tym spoko fon aplikacje, gry normalnie wgrywam za pomoca programu JADMaker. Zobaczcie temat: http://forum.gsmx.pl/1430/problem-z-wrzucaniem-aplikacji-na-samsung-e250.html#post98924
 
telefon taki se :/ mój kumpel go mam i mu już siad ;/ a miał go z 2 tygodnie ;/ strasznie sie muli przy wysuwaniu klawiatury i do tego gdy ktoś lubi sie bawić wysuwając te klawiaturke to po pewnym czasie trudno ją wysuwa i sie zacina przy wysuniaciu do połowy ;/
 
Potrzebuje pomocy. Mam Samsunga E250. I mam PES 2O09 na nim. I wyskakuje mi jak wlaczam go "blad gry java" Wiem ze gra pasi na moj tel. O co tu chodzi? Da moze ktos link do wersji do Samsunga E250? Czy o co tu chodzi?
 
Gry 3d nie działają na e250.Niektóre gry napisane pod Nokie też nie odpalą sie na E250.


Jakieś problemy z e250 i u800 ?Pisać
 
miałem tego samsunga i nie polecam przez 3 miechy 2 razy poszła taśma straszny telefon ;/
 
Fakt.U mnie wytrzymał rok.Był to mój 2 telefon po Nokii 2610 więc zmiana była.Najpierw zaczęła się psuć wejściówka pod słuchawki i łądowaqrke więc miałem problemy z ładowaniem.Potem nie pokazywał stanu baterii i czasem się sam wyłączał.
elefon dla początkujących.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
bartico6 Zdjęcia z telefonu 0 Odpowiedzi
T Samsung 2 Odpowiedzi
pawlakpl Zdjęcia z telefonu 5 Odpowiedzi
R Samsung 7 Odpowiedzi
W Samsung 0 Odpowiedzi
Top