Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
sagemay wedluk mnie som słabe ja mialem sagema X1-X2 nie polecam
 
Posiadałe kiedyś sagema i uważam że to najgorszy telefon bo jego meni to wielka porażka i działanie daje wiele do myślenia.
 
Mi w Sagemach tylko wygląd zewnętrzny się podoba. A tak ogółem to marka badziewna :/
 
mam tego sagema. bardzo słaby. strasznie się rysuje i mało jaka gra lub aplikacja w nim chodzi
 
Radze nikomu nie kupować telefonów tej firmy
 
hmmmm w moim telefonie muzyka nie jest zbyt glosna wiec na pewno nie muzyka aparat dobrze robi zdjecia no ale widzialam 5.0 a ja mam tylko 2.0 no ale ogolem jestem zadowolona
 
Nienawidzę Sagemów w ogóle głupie z wyglądu i zrąbane
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
LG shine mi sie bardzo podoba szczegolnie duzy ekran i robienie zdjec;)
 
miałem sagema my501x kompletnie nic nie moglem do niego znalesc.
sprubowalem zmienic w nim obudowe i rozpadl mi sie caly
moim zdaniem sagemy som do kitu ( bez obrazy )
 
sagemy mają słabe baterie ( według mnie najlepsza jest nokia)
 
czesciowo zgadzam sie z piotrkiemttt tylko ze jeszcze bym dorzucił sony SE
ale kazda firm czasami daje komurki z jakimis banalnymi błedami
 
sagemy- najgorsze badziewia, począwszy od obudowy kończąc od systemu operacyjnego. Nikomu nie polecam!
 
Miałem sagema jednego starszego typu akurat ten był udany. Ale ogólnie sagemy to badziewia.
 
mam sagema my511x, jestem strasznie zawiedziony, ciągle sie cos psuje a klawisze się cięzko chodzi, byle jaki wczas i sie wiesza lub wyłącza, owiele bardziej wole se k510i choc nie posiada on karty pamiecia, ale przynajmiej działa bez zarzutu. I atapar robi zdrecia w o wiele leprzej jakosci niż Sagem choc mają oboje po 1,3 mega pixes
 
wiadomo k550i jest dużo lepszy. Nikomu bym nie radził Sagema ani Siemensa.
 
a może ktoś ma kody żeby ściągnąć simlocka z sagema my411x bardzo potrzebuję.
___________________
=====Dodano:=====
macie kody do simloka na sagema my411x
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Nie wiem czy znajdziesz do tego kody... wydaję mi się, że trzeba z tym do komisu lecieć... Z kodami się jeszcze nie spotkałem.
 
ja mojego my411x kupiłem jak byłem w wojsku, kopałem nim jak saperką i nadal działa :P
 
Miałem my500x, za pieniądze, które kosztował wydawał się całkiem fajnym pomysłem, jak na 1.3mpix robił dość przyzwoite zdjęcia no i z tych pozytywnych rzeczy to świetnie sprawował się jako otwieracz do piwa :D Minusy - kształt, nie wygodna klawiatura, soft do niczego na dodatek "poprawiany" przez plus gsm, o zwiechy nie trudno, stoper - pozwolę sobie zacytować kuzyna: "O c**j to chodzi?!":sciana2: te takie gumowy zaślepki do slotu pamięci czy wejścia miniUSB itd. Dużo by jeszcze wymieniać, podsumowując: tego telefonu nie polecił bym nawet wrogowi :P

[mod=nivero]OMG zobacz na datę ostatniego postu, ponad pół roku temu!![/mod]
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top