Sagemy

Temat w 'Inne' rozpoczęty przez Bagnet, 14.11.2007.

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
  1. Bagnet

Bagnet Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Zauważyłem ze w tym dziale nie ma jeszcze nowych tematów wiec postanowiłem to zmienić :D Wypisujcie tu swoje telefony i co jest w nich waszym zdaniem najlepsze. Mój telefon to Sagem my411x i w nim są fajne basy. Ogólnie cały telefon jest ok fajny wygład tylko eragg na nim nie działa (dopiero po wymianie softu)

Ostatnio edytowany przez moderatora: 21.11.2009
  2. Google AdSense Reklama

3. Resho

Resho Rodzynki i DNB

Otrzymane lajki:
    2
    [byk]
    moim zdaniem sagemy sa badziewne (bez obrazy) wylgad do nieczego,brak motywow,slaby bt,bateria nienajlepsza , ciezko dopasowac gry,no i jest duzo modeli jednorazowych... ocena 2/10 :lipa:

4. Bagnet

Bagnet Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    ja mam tego sagema i problemu z grami nie mam ogolniej jest spoko klopotu z nim nigdy nie miałem a mam juz go rok

5. ania5766

ania5766 Forumowicz

Otrzymane lajki:
    1
    no zgadzam sie.. zdążyłam sie trochę zapoznać z sagem'ami :no ba:

6. Bagnet

Bagnet Gość

a i jesli ktos by wiedział jakiego programu uzyc aby połaczucy sie z kopem a z telefonem to był bym wdzieczny bluetooth usb juz mam bcm2045a z góry thx

7. Miskov

Miskov Doświadczony

Otrzymane lajki:
    0
    moja pierwsza komorka ty byl sagem wiec nie powiem o nim zlego slowa. Ma on 6 lat i dalej dziala ;] Teraz ma ja mama mojego kumpla ;)

8. Malczyk56

Malczyk56 Doświadczony

Otrzymane lajki:
    2
    Sagem

Sagem wszystko ma ale nie podobają mi się ich prostokątne obudowy ocena 5/10 :>

9. Edmund

Edmund Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Też mam tego sagema. Badziewie. Po kilku dniach od zawarcie umowy pdobał mi się [bo się rpzeisałdem po 3 latach z siemensa c60]. Teraz strasznie ząłuję, ze go kupiłem...

10. Marcin

Marcin Gość

Sagemy są super mają wszystko i nie ma z nimi problemów sam mam już 3 my511x, jest super 10/10 ok2 :spox: :spox: ok2 ok2

11. Maron

Maron Gość

ja mam Sagem my411x cieżko znależć :czyta: do niego motywy ale ogółem jast spoko :spox: . Jak by ktośznalazł do nieg omotywy za free to podajcie link.
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :biker:

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.

Poleć tę stronę