Rzuć palenie ^^

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Przygotuj:
Maszynka do robienia papierosów
Obcięte paznokcie nie muszą być koniecznie z twoich palcy
Tytoniu tak na jednego papierosa
Gilza(tutka)papierosowa
Wykonanie:Obcięte paznokcie pomieszać z tytoniem nastepnie upchać w maszynce do papierosów założyc gilzę na maszynkę do papierosów i zrobić papierosa. Teraz dać zapalić komuś tego papierosa. Gwarantuje na 90% że osoba rzuci palenie.
 
no prze ch?j komandos...ale ja bym cos dodal do tego jeszcze zeby bylo smiesznie :>
 
mojemu koledze to na serjo zrobili ... i teraz czuje dym z papierosów to mu niedobrze:P
 
Oo to widzisz, lepiej róbmy takie i sprzedajmy po 15 zł, a bardziej się będzie opłacać niż kilkumiesięczna kuracja Nicorette :D
 
aaa czy ja wiem :D niech papierosy wogule podrożeją o 20 zł :D to wszyscy rzucą palenie ^^
 
bedą robić tak jak mój kumpel.. on tam sobie dosypuje kawy itp. co znajdzie w kuchni, to dosypuje xD
 
na Ukrainie sa fajki na nasze 60gr :(
 
:O Niewiedziałem musze kumplom powiedzieć hehehe :P ... załoze sie że po tygodniu rozprzestrzeni sie unas nawyk na cygaretki z ukrainy
 
Dziadek, ehehe :lol: ale to powinno byc po 10zl naj taniej :/
 
czemu tak myślisz :p
 
zastosuje to na kilku moich kumplach
mam nadzieje że podziała
 
Ja mam inny pomysł na rzucenie palenia. Schować wszyskie zapalniczki tej osoby, zakleić draske na zapałkach i położyć na widocznym miejscu:P
 
to bys musial wylczyc jeszcze prad bo przeciesz z kataktu tez sie da odpalic fajeczke :spox: a kuchenka gazowa nie musi sluzyc tylko do gotowania ^^ .
bede terza od zawsze unikal skretów z tytoniu oczywiscie ; X
 
hehe ciekawe :0 trzeba to przestestować :wink:
 
dobre dobre zobaczymy efekt na moim kumplu bedzie beka hahaha
 
Musze to zrobić mojemu koledze bo mnie denerwuje to jego palenie
 
haha, jeszcze petarde dodać , to by chyba nie przeżył, hahaha; NIE STOSOWAĆ NA LUDZIACH ANI ZWIERZETACH, W DOMU ANI NA POLU HEHEH
 
petarda nic nie zrobi jak jest takiej wielkości jak papieros bo tylko końcówka odstrzeli... mój wujek mi pokazywał...
 
Hmm moze zabierz mu fajnki i wsac tam kawalek paznokcia lub troche plasteliny;P xD nie prubowalem :P ale moze sie zatruc xD
 
ooooo, nie chciał bym być tego świadkiem ;)
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top