Reggae - Jaki zespół Reggae najlepszy?

Założyłem ten temat aby się dowiedzieć jakich zespołów Reggae słuchacie. Według mnie najlepsi są Vavamuffin, Star Guard Muffin, Natural Dread Killaz i East West Rockers. A Wy co sądzicie? Odpowiadajcie!xD
 
Vavamuffin jest najlepszym zespolem. Nikt sie z nimi nie moze rownac.
 
Może, może...Bob Marley :D ^^
 
No Bob Marley to legenda a piosenki ma w miarę fajne
 
Zespoły reggae to: Vavamuffin, East west rockers, Natural dread killaz, Maleo Reggae Rockers, Silesian Sound System.
 
Nie mam swojego ulubionego zespołu, lecz uwielbiam słuchać składanki oraz pojedynczych wykonawców.
Bob One, Bas Tajpan, Junior Stress, Vavamuffin, oraz różne składanki (reggae & rap/hip-hop)
 
Vavamufin i Pablopavo to zawsze mistrzostwo jest, Ale uwielbiam rowniez Bas Tajpan, Bob One (ostatnio wydali wspolnie plyte),
ostatnia plyta Mesajah, a szczegolnie "Zycie w miescie" tez genialna.
Jamal, Mustafarai - Mamto, Ras Luta
 
zaden z tych zespolow to nie reggae tylko raczej ragga czy cos w tym stylu "the wailers"- najlepszy zespol
 
Mucha ma rację, a widząc, że wymieniacie same polskie ekipy, to też uderzę w ten ton i podam klasykę z ziem rodzimych - DAAB.
 
Nie ma najlepszego zespołu , każdy wnosi do tej muzyki coś swojego :) a jeśli chodzi o to co słucham to wszystko co wpadnie : Vavamuffin , EWR , SOJA , Maleo reggae rockers , NDK , Sensithief , Mesajah , Junior stress , Star guard muffin , RastaSquad , Grubson ( wiem podchodzi hip-hop ale wpisze) no i perełka ostatnio Raggafaya , Alborosie , Manu Chao , Bob Marley , General Levy
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
ziomal123 Dzwonki MP3 0 Odpowiedzi
A Dzwonki MP3 0 Odpowiedzi
M Dzwonki MP3 0 Odpowiedzi
O Tapety / animacje 240x320 1 Odpowiedzi
B Muzyka 3 Odpowiedzi
Top