Pytanie dotyczace Samsung Galaxy Ace - multi-touch, dual-touch?

Witam.
Mam takie pytanie. W mym SGA S5830 zauwazylem takie cos iz nie moge grac w gry w ktorych trzeba wciskac 2 przyciski naraz. NIe wiem dokladnie jak sie to nazywa czy Multi Touch czy Two Douch czy jak to tam sie zwie. A moje pytanie kieruje nastepujaco:
-daloby sie wgrac takie cos by moglbym to robic ?
-jezeli tak to jak ?


z gory dziekuje za odpowiedz




Może napisałem mój cały problem trochę po rusku lecz nie wiem jak to sformułować.
 
hym ..
Zaktualizuj androida .
Nazywa się to multi-touch - wiele palców , dual-touch - dwa palce .;]
Myślałem że x8 tylko tego nie posiada .xD
 
No posiadam androida 2.2.1 Froyo chyba z tego co pamietam. A na zaktualizowanym androidzie bede mial ktora z opcji ?? Jezeli bys mogl mi odpowiedziec ??
 
Ostatnio edytowany:
Hym tego to nie wiem do końca ..
Szukałem w googlach z grubsza i tak nic nie wygóglowałem .. Spróbuj aktualizację i wtedy się pomyśli .
 
No wlasnie googlowalem ponad 6 godzin... Sprawdzalem nawet jakies ruskie strony i nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi :(
 
Juz wszystko mam :) Posiadam fuckje Dual Touch i mi wystarczy. Dziekuje :)
 
ACE ma multitouch,a X8 nie ma nic,trzeba wgrywać łatki,i to nie jest wina telefonu że nie działa MT tylko gry które nie jest pod to zoptymalizowana.
 
Witam.
Nie zakładam nowego tematu, po co śmiecić..

Mam pytanie odnośnie Samsung Galaxy ACE.
Zainstalowałem wtyczkę adobe flash player, ale mi nie działa. Wiecie może jak z tym się uporać?
 
Prawdopodobnie Twój telefon ma za slaby procesor i/lub nie obsługuje Flashu. Jeśli dobrze poszukasz może znajdziesz jakąś wersję przystosowaną do Twojego telefonu.
 
zobacz w opcjach przeglądarki (oczywiście domyślnej), może trzeba włączyć
 
Samsung galaxy ace nie ma flashu, ale gdzieś wyczytałem, że trzeba tylko wgrać wtyczkę i po sprawie jednak nie dalo rady.
 
www.forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1155538 spróbuj tego, mojemu koledze na htc wf działa, u mnie na x8 też, ale wiesza przeglądarkę bo ma za mało ramu
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top