PSX4Droid Emulatory za darmo - 2024

PSX4Droid v1.0

psx4droid.jpg


opis:


Emulator PSX dla systemu Android.
Dzięki tej aplikacji możemy pograć w wyśmienite tytuły z PSX typu Grand Turismo, Tekken, Final Fantasty czy SmackDown.


Rozmiar: 0.6 MB
Rozszerzenie: .apk

screeny:




download:




lub

 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Czy gry są w zestawie? jak nie to skąd mogę je pobrać? ;)
 
Ściągasz romy na PSX (PlayStation1)
 
psx4droid v1.5

[TLO]It's fast and feature packed including:
- Supports eboot format! (compressed too!)
- Supports BIN,ISO,IMG,PBP,Z,ZNX
- BlueTooth (WiiMote) controller support
- Trackball d-pad
- Memory card / save states.
- On-screen control overlays
- Scaling modes
- much more

Changelog:
- Major bugfix release to v1.4. Should be as fast/faster than v1.1 with all the compatibility updates included.
- Fixed a mistake made in cycle counting / timings that made many games slow down to a crawl.
- Sound rendering has been tweaked to give as high of quality playback possible while still maintaining performance.
- Save states from previous versions should work fine, though you may encounter sound playing back too fast.[/TLO]

download:



.APK


BIOS File
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
a skąd mogę wziąć ROMy na PSX z grami?
W dziale ROMy tego nie ma więc pytam.

edit: czy to sciąga się po prostu gry na PSX i wrzuca się na kartę SD ? :)
 
Ostatnio edytowany:
romy sciagasz z internetu ( bez urazy - doslownie sciagasz z internetu ) wpisz w google psx roms i sprawdz pierwsze kilka pozycji, potem wrzucasz to na SD i odpalasz przez psx4droid

od siebie powiem ze na xda-dev jest lista kompatybilnych romow, bo nie wszystkie zadzialaja ale takie np resident evil 3 chodzi super, final fantasy chyba 7 tez, mozna zobaczyc na filmikach na youtube
 
  • Lubię to
Reactions: AGW
czy mógłby mi ktos wytłumaczyc jak uruchomic roma psx na Samsungu s i9000, sciagnałem tekkena 2 po rozpokowaniu mam nastepujace pliki:
Tekken 2 (E) (Track 1) [SCES-00255]. rar
Tekken 2 (E) (Track 1) [SCES-00255].bin.ecm
Tekken 2 (E) (Track 2) [SCES-00255].ape
Tekken 2 (E) (Track 3) [SCES-00255].ape

wgrałem to na androida, lecz emulator psx4droid nie widzi tego...

prosze o pomoc.
Pozdrawiam
 
Mirror ;)
 
Mam problem z Tekken 2, gra się elegancko uruchamia, lecz gdy ma zacząć się walka, grafika się chyba muli, zamiast postaci mam takie jakby patyki .... sorki za zbyt abstrakcyjne porównanie ;)
 
kajo92 - Tekkeny poki co nie sa poprawnie emulowane z tego co wiem, wiec chyba nie ma rady (jesli sie myle to przepraszam ;) Sam sporo z tym kombinowalem i sie nie udalo). Jak chcesz fajna bijatyle to polecam Marvel vs Capcom, albo czwarte Mortal kombat (Trilogy niestety tez mi sie wiesza na ekranie tytulowym)
 
A u mnie szwankuje dźwięk czyli przycina i strasznie wolno gry chodzą na filmikach jest od 40 do 70 fpsów czyli ok ale i tak dźwięk tnie ale w grach jest góra 30 fpsów próbowałem kilku wersji psx4droid i nic bioski to samo a testowałem na grach resident evil 2 i 3 i metal gear solid
 
MGS dopoki nie pojawil sie psx4droid v2 w ogole nie byl emulowany, a i na drugiej wersji nie chodzi najplynniej, chociaz da sie grac. Przynajmniej tak mam na x10i. Residentow nie odpalalem, ale domyslam sie, ze moze byc podobny problem. Pytanie tylko: ustawiles framerate na 30 ? Sprawdz MK4 i Legacy of Kain: Soul Reaver - na psx4droid w wersji 1.7 (najnowsza wersja starego emulatora - bo 2.0 jest sprzedawana osobno...) chodza plynnie, jesli u Ciebie beda sie ciac to to nie jest problem emulatora, a telefonu. W starszych wersjach emu byly powazne problemy z predkoscia i dzwiekiem (nie dalo sie sluchac), ale od 1.6 juz wiekszych problemow nie zarejestrowalem (wlasnie ukonczylem Suikodena II, teraz pocinam w FF VII i tylko miejscami mam lekko znieksztalcone dzwieki). Jesli sie nie myle (jesli jednak tak to prosze o sprostowanie) ZTE Blade ma 512 Mb RAMu, czyli nie tak malo, ale ma stosunkowo wolny, taktowany na 600Mhz procesor, co sie moze odbijac na plynnosci bardziej skomplikowanych gier. Ale moze to wystarcza, a problem lezy gdzie indziej ? ;)
 
jak na razie nic nie ustawiałem tylko próbowałem na innych biosach:) próbowałem z ustawianiem chyba odswiezania na 30 40 itp ale chodziło gorzej:/ muszę ściągnąć FFVII i na nim spróbować:) ale np resident evil survival mi chodzi płynnie. A jesli to od telefonu to co może byc nie tak?
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Procek jesli juz, ewentualnie zawalona pamiec RAM (duzo aplikacji chodzacych w tle), ale watpie. I jakiej wersji uzywasz ? 1.7 czy 2 ? Bo taka dwojeczka poki co mi mocno przymula, nawet w grach, ktore poprzednio chodzily plynnie.
 
Polecam FPSe - jest o niebo lepszy!
 
Jakis inny emulator, czy co ? Jak z kompatybilnoscia i szybkoscia dzialania ?
 
Tak, lepszy. Testowałem kilka tytułów (MGS, THPS, Tekken 3) i nawet na moim GT5800 da się w miarę pograć :)
 
Witajcie,

Takie następujące pytanie - czy ma ktoś jakiś emulator + bios, który mógłby mi polecić (ewentualnie podesłać na priv link do pobrania, sprawdzony link). Chodzi mi o wersję i bios najlepiej. Zacząłem się lekko wpieniać gdyż - ściągnąłem najnowszą wersję (3.cośtam beta), ściągnąłem BIOSa, którego znalazłem i ... strasznie muliło (na Samsungu Galaxy SIII), ale coś tam się odpaliło. Stwierdziłem, że zmienię wersję na starszą. Odpaliłem, użyłem tego samego BIOSu - git, gra, MARVEL vs CAPCOM, gra śmiga, pograłem ile, z 3 minuty? Bang - "Aplikacja PSX4ANDROID v2 has stopped" bla bla bla. No to próbowałem jeszcze z kilkoma innymi wersjami i z każdą było podobnie, a więc zwracam się do Was o pomoc z tym, bo już mi serio puszczają nerwy, a chciałbym troszeczkę pograć bez crashowania. Z góry dziękuję za wszystkie pomocne posty. Nie wiem czy powinienem o tym pisać tutaj, aczkolwiek nie znalazłem żadnego innego tematu bądź podforum, które byłoby odpowiedniejsze niż post tutaj. Jeśli się pomyliłem to prosiłbym o przeniesienie. Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
G Aplikacje Android Emulatory 6 Odpowiedzi
Top