Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Mam problem z programami do komórke które łączą się przez bluetooth z innym telefonem i pozwalają nam robić prawie wszystko z telefonem np. kolegi ... problem taki że nie chce żaden z tych prgramów mi wyszukiwać innych telefonów a mam 3 z bluetoothem i oczywiście wszystkie mają włączony bluetooth niewiem dlaczego próbowałem już chyba 10 programów PLS HELP
 
a jaki masz model telefonu??
 
musisz miec dodanego go do zaufoanych, inaczej sie nie polaczysz bo bedzie sie pytal o akceptacje.
Inny problem to taki, ze niektore fony, te starsze nie udostepniaja javie bluetootha
 
A ja mam program hakerski też, ale jak chce się "włamać" (chciałem sprawdzić czy to działa) to na telefonie kolegi pyta czy zezwolić na połączenie, i czy użyć mojego telefonu jako "operatora" , czy coś w tym rodzaju... Tak jest wszędzie?
 
Nie jest tak wszędzie, ale z reguły, ze względu na bezpieczeństwo telefony mają takie zabezpieczenia. Można je wyłączyć edytując soft, ale nie wydaje mi się by było to rozsądne :spox:
 
tak to zalezy od telefonu np.na sony ericson k700 wystarczy raz zaakceptowac i pozniej mozna sie wlamywac do woli
 
czy mozna sie połączyc z tym samym telefonem bez akceptacji?? :D
 
Konradoo, tak tylko musisz mieć tą osobę w znajomych BlueTooth
 
na telefonie kolegi pyta czy zezwolić na połączenie, i czy użyć mojego telefonu jako "operatora" , czy coś w tym rodzaju... Tak jest wszędzie?

nie.. ja mam program BT_INFO i jak sie wlamuje pyta tylko czy sie zgadza na polaczenie i jezeli niemam tela ofiary :D w znajomych to prosi o wprowadzenie kodu :) to naciskam 0 i hakuje :D

PS
ten program hakuje TYLKO sony ericsony a zainstalowac mozna go na kazdym modelu raczej ;)
 
Można "bez akceptacji",w ustawieniach tela osoby,którą chcesz shakować.
1.Dodajecie się do urządzeń
2."Bawisz się" telefonem kolegi, pod pretekstem i włączasz mu "autoryzację",lub "zezwól na poł. (Z reguły Bluetooth -> Moje urządzenia -> "Twoja nazwa" -> Autoryzacja lub zezwól na poł.)
3.Do hackowania przystąp !
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top