Coś mi się tak wydaje że jeśli ma ktoś problem, i zada ciut trudniejsze pytanie, to fachowcy od pomocy usermm, nie dość że nie odpowiedzą na problem, to szynko usuwają posty z takimi pytaniami. ;/
Brawo tylko tak dalej, sława idzie po sieci. :blant:
 
Witam,
nie czemu burzysz się tak o skasowanie postów, jak żadnego posta Ci nie ubyło. Jest napisane nawet w temacie: http://forum.gsmx.pl/17435/touch-shell-pro.html że posty bez linków zostały wydzielone do http://forum.gsmx.pl/17575/problem-z-touch-shell-pro.html

Pisze w regulaminie jasno, że w działach z downloadem tylko wiadomości z linkami są tolerowane. Za niedługo dodam pewnie jeszcze spolszczenie do Touch Shella, jakąś skórkę może, a przez takie posty jak Twoje potencjalny użytkownik nie mógłby odnaleźć się w temacie.

Od problemów jest to specjalne podforum w dziale WM. To tyle..

Pozdrawiam, CNK
 
Dobra jest, wygada to na forum na którym nie wolno pisać, bo posty niewygodne się usuwane, lub przenoszone do tematu który ani kupy ani du... się nie trzyma, albo zastaniesz potraktowany jako "Zbędne komentarze" :lol3: ale każdy styl forum jest dozwolony, kwestia gustu. :D Spolszczenie do Touch Shella, jest mi niestety nie przydatne, bo nie mogę uzyskać pomocy jak go po instalacji uruchomić, jeśli odnośnik do niego nie znajduje się w Programach??? :nie:
 
A niby jak mam Ci pomóc? Ja mam QVGA i mi działa, k3nio ma WVGA i jemu także działa.
Masz problem z instalacją - zapytaj w oficjalnym supporcie Touch Shell (Touch Shell - Free User Interface for Windows Mobile Pocket PC (Launcher, Contacts, Alarms, Weather, Plugin, Today Screen) support@touch-shell.com).

Spolszczenie do Touch Shella, jest mi niestety nie przydatne, bo nie mogę uzyskać pomocy jak go po instalacji uruchomić
Są jeszcze inni userzy, którym program działa.. :rolleyes:
 
Ja ciebie nie rozumiem tylko ty masz problemy. Jak nie możemy ci pomóc to idź do serwisu wydaj kasę, a nie będziesz narzekała. Pomagamy ci z własnej woli, jak się nie podoba to możemy wogóle nie odpowiadać ;/
 
OK, dzięki Wam Panowie, jakoś sobie poradzę. :p
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top