Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam!

Posiadam telefon Sony ericsson j10i2(elm) od ok. roku i mam taki drobny problem z aplikacjami i grami a mianowicie gry java i aplikacje zacinają się wolniej dzialaja itp.
nie wiem czym to jest spowodowane pamięci telefonu mam 250mb. wolne a na karcie pamięci 2,5 GB. Proszę o szybka odpowiedź




Pozdrawiam Czarek
 
apki instalujesz na karcie czy w telefonie?
pewnie nie zaszkodziła by aktualizacja oprogramowania (program SEUS) + format karty w celu pozbycia się śmieci
prawdę mówiąc od tego wypadałoby zacząć :)
 
Jeżeli możesz to napisz jak instalować na karcie bo ja nie wiem :(
instlaki mam na karcie pamięci i z niej instaluje. A co do formatu to sprawdze co mogę usunąć sam folder "inne" zajmuje 117mb ale czy to ma takie znaczenie ? 2GB mam jeszcze wolne. ale przecież to jest telefon bez systemu operacyjnego i nie myślalem że może się zacinać.
 
skopiuj z karty to, co ci potrzebne, reszta format z poziomu telefonu
możliwe że coś mi się pomyliło i w se nie da się instalować na karcie więc sorry, skoro się nie pyta jak instalujesz to wszystko ląduje w pamięci wewn.
 
No spoko dzięki ale mam jeszcze jedno pytanie bo na karcie pamięci mam kilka folderów (one mają po parę KB) i nie wiem czy je usuwać bo to może być coś ważnego co do dzialnia telefonu itp. ale jeżeli podlącze telefon do Pc i na komputerze będe usuwa pliki to chyba wyjdzie na to samo nie?
 
nie
na karcie pamięci nie ma nic, co by było niezbędne a takie pierdółki to właśnie śmieci
format po to, żeby wywalić wszystko razem z ukrytymi, zaczniesz kartę opróżniać to ci to nic nie da
wgraj soft + zrób ten format
program: Sony Ericsson Update Service (oficjalny programik se do aktualizacji), on poprowadzi cię za rękę
telefon sam z siebie zmulać nie może, w/w kroki powinny pomóc
 
Tyle że ja mam telefon z play i jeżeli użyję tego programu to stracę gwarancję.
 
jesteś pewien?
przecież to OFICJALNY program od SE który zaktualizuje ci soft, w dodatku nadal będzie brandowany więc w żaden sposób nie naruszysz gwarancji

jeśli się boisz to oddaj telefon do serwisu a wróci ci po 2 tygodniach z wpisem "aktualizacja oprogramowania"...
 
Zrób jak pisze ///Adeq, Sony Update Service to oryginalny program, nie stracisz gwarancji. Aplikacje instalowały się w starych SE w telefonie, tu to już może same na karcie. Zawsze możesz je przenieść, wchodzisz przez "menedżer plików" z organizera do folderu aplikacje lub gry, wybierasz tytuł, potem lewy funkcyjny (opcje) i przenieś na memory stick (albo coś w tym stylu)
 
Dzięki ale i tak po takim telefonie nie ma co spodziewać się rewelacji przy nowych grach nie ma mocnego procesora i tyle.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top