Problem z K310i

Temat w 'SONY / Sony Ericsson' rozpoczęty przez mocherman, 27.08.2007.

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
  1. mocherman

mocherman Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Witam, mam taki problem posiadam telefon SE K310i i ma on taki dziwny mankament, otóż w instrukcji jest napisane że można dokonac aktualizacji oprogramowania bezpośrednio z poziomu menu, niestety u mnie w telefonie taka opcja nie istnieje, czy wiecie może dlaczego ??

2. Google AdSense Reklama

3. kuba

kuba Doświadczony

Otrzymane lajki:
    0
    Może to oprogramowania operatora. Po za tym aktualizacja kosztuje (GPRS), a mój K310i nie mógł znaleźć sobie aktualizacji.

4. macwit

macwit Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    może da się przez kabel?

5. speed

speed Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Witam.

Powinno być w : Ustawienia--> Ogólne --> Usługa aktualizacji i tam jest Wyszukaj aktualizacje.
    Pozatym sprawdz czy aby nie masz najnowszej wersji . Wtedy nie ma potrzeby zmieniać.
    Przypomne tylko ,że dla K310i najnowsze oprogramowanie to R4EA031 (druga linia w opcji Wersja programu ).
    Zawsze możesz skorzystać z programu SEUS i zaktualizować przez kabel z kompa.
    Kablem DCU-60 możesz zrobić praktycznie wszystko , wszelkie modyfikacje w programie.

:)

6. sccam

sccam Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    na stronie se masz program na pc ktory sciaga i instaluje ci aktualizacje do mobila ;-) jak bys nie mogl znalesc to pisze dam ci namiar albo instalke ;]

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.

Poleć tę stronę