Witam, mam problem gdyż przywróciłem ustawienia fabryczne na mojej "Zetce" oraz sformatowałem karte microSD przez telefon. Wszystko szło na początku git, ale jak telefon połączył się z internetem postanowił pobrać z marketu wszystkie aplikacje, które były na nim zainstalowane przed przywróceniem ustawień fabrycznych. Podczas pobieranie telefon się zawiesił i wyłączył. Od tej pory już się go nie da włączyć i nawet nie reaguje na podłączenie ładowarki czy kabla USB do komputera. Co robić??
 
No najlepiej byłoby iść do serwisu, oddać na gwarancję jak masz.
 
Chyba nie ma innej opcji, jutro wybiorę się do sklepu gdzie kupiłem telefon i zobaczę co mi tam powiedzą.
 
Ostatnio edytowany:
a czy usunąłeś konto które jest przypisane do telefonu?? pytam bo z tego co wiem to aplikacje z AM zapisane są w ustawieniach konta i aby nie instalowały się więcej trzeba je stamtąd usunąć a to niestety jest pracochłonne bo każdą aplikację należy odinstalować. a później dopiero przywrócić ustawienia fabryczne w telefonie i formatować kartę SD.
 
Nie usuwałem, ale faktycznie wtedy aplikacje by się nie instalowały... Tak czy siak oddałem wczoraj telefon na gwarancję.

Zaraz zaraz, czyli jak telefon wróci z serwisu to znowu będzie chciał zainstalować wszystkie te aplikacje?
 
Ostatnio edytowany:
jeżeli przypisane będzie dalej konto to pewnie tak bo to nie jest usterka telefony ale przypuszczam, że standardowo zainstalują na nowo oprogramowanie i na tym się skończy (pod warunkiem że to jest problemem).
 
oprogramowanie to mi pewnie w serwisie nowe wgrają, boje się właśnie bo jeśli aktualizowanie tylu (coś koło 40apk na raz) aplikacji na raz mogło zawiesić "Zetke" i sprawić, że telefon się nie włączył już, to po odebraniu z serwisu może być podobnie:/ no chyba, że to był zbieg okoliczności
 
A próbowałeś wyciągnąć baterię ?
Możliwe, że on się nie wyłączył tylko zawiesił. Spróbuj wyciągnąć baterię, za pare minut włożyć i uruchom.

P.S. nie mam pojęcia czy w desire da się wyciągnąć baterię.
 
Próbowałem już każdej opcji, wyciągałem baterie, podłączałem pod ładowarke, komputer i nic. Dzisiaj powinien dotrzeć do serwisu do Warszawy.
 
Możesz ewentualnie założyć nowe konto na Gmail-u. Lub podczas pierwszego uruchomienia odznaczyć opcję aby synchronizował wszystko ( co wiąże się z utratą powiadamiania o nowych e-mailach). Innego rozwiązania raczej nie widzę. Do póki na Stronie AM nie uruchomią funkcji wyrzucania aplikacji z poziomu komputera.

Pozdrawiam.
 
Możesz ewentualnie założyć nowe konto na Gmail-u. Lub podczas pierwszego uruchomienia odznaczyć opcję aby synchronizował wszystko ( co wiąże się z utratą powiadamiania o nowych e-mailach). Innego rozwiązania raczej nie widzę. Do póki na Stronie AM nie uruchomią funkcji wyrzucania aplikacji z poziomu komputera.

Pozdrawiam.
rzeczywiście nie da się usunąć aplikacji z AM z poziomu strony https://market.android.com/ ale ja też miałem kilka aplikacji zainstalowanych w telefonie i musiałem zrobić formata bo zaczął wywalać mi błędy co chwila ale po formacie i ustawieniu ponownie w telefonie konta google żadnych aplikacji mi nie pobierał !! musiałem wszystkie ręcznie na nowo pobierać, więc domyślam się iż formatowanie u Ciebie nie było formatowaniem tylko przywróceniem ustawień fabrycznych albo faktycznie telefon się posypał, jak wróci z serwisu to napisz co tam z nim było :)

PS. Format usuwa całą pamięć telefonu np. zainstalowane aplikacje, kontakty, obrazy, muzykę. Przywrócenie ustawień fabrycznych wszystkie pliki użytkownika zostawia na swoim miejscu. Przywraca jedynie ustawienia które zmienił użytkownik do początkowych np. ustawienia wiadomości, wyświetlacza itp.
Po formacie pamięci telefonu zostaną jeszcze pliki z karty pamięci
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top