witam mam pewnien problem...
a mianowicie nie dawno kupilem uzywany tel htc g1
da sie dzwonic smsowac wi fi dziala wszystko ok
tylko wyskakuje mi ciagle komunikat blad logowania na konto koper..gmail...
to jest konto poprzedniego uzytkownika...
utworzylem swoje konto
i cacy jest to konto tylko nie moge usunac tego poprzedniego konta poprzedniego wlasciciela
i przez to nie moge wchodzic do marketu itp itd bo wola haslo do konta tego powszedniego wlasciciela...
co zrobic ???
z gory wielkie dzieki za pomoc
 
Spróbuj wejść w Ustawienia :arrow: Konta i synchronizacje i tam usunąć konto poprzedniego właściciela.

Najlepiej jakbyś zrobił Wipe - przywrócił ustawienia fabryczne (tracisz wszystkie dane z telefonu, aplikacje itp.), wtedy miałbyś wszystko jak nowe i sam sobie poustawiał.
 
no wlasnie chodzi o to ze wchodzilem tam i chcialem usunac konto to pisalo zeby wejsc w prywatnosc czy cos takiego i przywrocic ustawienia fabryczne. telefon si uruchami i nic jest jak jest oprucz tego ze kontakty mi pogina. tapeta zotaje wiec nei wiem jak z tym sobie poradzic:(
 
Z poziomu telefonu robi się to bardzo prosto: Wchodzimy w Ustawinia > Karta SD i pamięć > Ustawienia fabryczne > Resetuj telefon

Z poziomu recovery trzeba podzielić poradnik na dwie części:

Telefony z dostępem do ROOT'a
Wyłączamy telefon, wciskamy równocześnie domek i przycisk uruchomienia telefonu czekamy aż wystartuje recovery najeżdżamy na wzmiankę o WIPE w menu bądź wciskamy alt + w, gdyby to nie pomogło dobrze jest też zrobić format partycji ext. Resetujemy telefon domek + powrót

Telefony bez dostępu do ROOT'a
Wyłączamy telefon, wciskamy równocześnie domek i przycisk uruchomienia telefonu czekamy aż pojawi się obrazek "wykrzyknik z telefonem" wciskamy alt+l następnie alt + w, gdyby telefon ponownie się nie uruchomił robimy to manualnie menu + zielona + czerwona
Popróbuj tych metod
 
Telefony z dostępem do ROOT'a
Wyłączamy telefon, wciskamy równocześnie domek i przycisk uruchomienia telefonu czekamy aż wystartuje recovery najeżdżamy na wzmiankę o WIPE w menu bądź wciskamy alt + w, gdyby to nie pomogło dobrze jest też zrobić format partycji ext. Resetujemy telefon domek + powrót

jak wcisne alt + w
wyskakuje mi jeszce takie cos :
[alt+0] wipe data/ factory reset
[alt+1] wipe cache
[alt+2] wipe dalvik - cache
[alt+3] wipe sd: ex partition
[alt+4] wipe batery stats
[alt+5] wipe rotate setings

co mam wybrac????
 
[alt+0] wipe data/ factory reset
 
no wcisnalem to i co teraz ??? po wcisnieciu pisze :
wipe dd and cache
press home to confirm.
any other key to abrot.

sory ale w sredniej mialem niemiecki...
i nei wiem co teraz zrobic

dobra poradzilem se wylaczyl sie teraz sie wlancza zobaczymy co teraz bede musial zrobic
 
Ostatnio edytowany:
Wciskasz "Home" czyli domek.
Po zrobieniu tej czynności uruchamiasz ponownie telefon (Reboot).
 
Wciskasz "Home" czyli domek.
Po zrobieniu tej czynności uruchamiasz ponownie telefon (Reboot).
telefon sie uruchomil no i nic tapeta jest blad logowania na konto ciagle wyskakuje

sprobuje tej 3opcji moze to cos pomoze ehh :(

zle zrobilem dobra teraz zrobilem poprawnie telefon sie uruchamia zobaczymy
 
Ostatnio edytowany:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
IGoR1991 HTC Dream (Era G1) 0 Odpowiedzi
H HTC Wildfire & Wildfire S 5 Odpowiedzi
Portage HTC 1 Odpowiedzi
1 HTC 7 Odpowiedzi
D HTC 5 Odpowiedzi
Top