Pływanie

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Tu możecie pisać o pływaniu... temacie całkiem na czasie od kiedy nam wybudowali basenik na osiedlu :D
 
u nas to bieda ;)
w Tarnowskich Górach jest fajny basenik ^^
 
W Krakowie jest zajefajnie w aquaparku 8)
 
Zajefajnie to jest nad Jeziorem Białym :P koło włodawy
 
nie to co basen w Wiśle:P:P:P
 
A ja na baseny za często nie chodze. :boshe:
Bo za dobrze nie umie pływać. :rotfl2:
 
Ja kocham aquapark :D nie ma to jak jacuzzi ^^
 
popieram katarynke ja tez kocham aquapark to jest cudowne miejsce a zwyczajne pływalnie mnie nudzą..... :? :? :? lepiej pojechac dalej :biker: a miec frajde a teraz kolo malty ma byc centrum i aquapark siuper :spox: :spox: :spox: :D :]
 
ja uwielbiam pływać!!! Byłam tylko w Jaworznie i w Dąbrowie Górniczej w aquaparku ;) mam w planach właśnie nawiedzić Tarnowskie Góry bo podobno jest tam lepiej niż w Krakowie :)
 
W Gryfinie jest całkiem fajnie w aquaparku, ale polecam jeszcze Jezioro Dąbie, Zalew Szczeciński i Bałtyk oczywiście ;-)
 
kuba, ale w taką pogode to raczej trudno pływać w jeziorach lub morzach :D bo byś zmarznął xD
 
czyli sprawdza sie , na slasku najlepiej... tu w kazdym miescie kilka basenow, aquapark w TG nice :p
 
A ja właśnie na ratownika idę ]:-> Wszystkich potopię, nie będzie litości :D
 
ja jade w tym roku do aquaparku w zakopcu ale w krakowie lepszy
 
ja już pływam od dawna

[ Dodano: Pon 31 Mar, 2O08 19:54 ]
kto był na mistrzostwach świata w pływaniu? mi sie udało zdobyć 3 miejsce
 
a we wrocku wybudowali ostatnio aquapark ale jeszcze w nim nie byłem ale co piątek na basen to spoko ^^ ^^ ^^ ^^ ok2 ok2
 
fajny aquapark jest w sopocie i w krakowiu no i w mikolajkach a tak ogoleni to co sobote jestem na basenie krytym a w lato codziennie na otwartym :D
 
fajna rura (zjezdzalnia) jest w Skoczowie , poprostu zjezdzasz i zjezdzasz a latasz w niej jak ''szmata'' . Mi sie ta zjezdzalnia bardzo podobala i basen ogolnie tez , tylko ze kryty.

:good:
 
u mnie nie ma basenów ale fajny jest w sasiednej miejscowosci
 
Nie wiem jak w Krakowie jest bo jeszcze nie byłem ale w aquaparku we Wrocławiu jest zajefajnie !!!!!!!!! 8) :)
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top