Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
i jeszcze dorzuce tu pare fotek robionych z dachu bloku, które robiłem dziś, bo dachu coś nie zamknęli narazie... jak ktoś chce znać szczegóły czemu nie zamknęli pisać na gg, nie bede przecież tu takich rzeczy pisać :D
Ahaa... i jeszcze coś.. jakby chciał ktoś zakupić taką kłudkę, jaka była w tych łańcuchach, która jakoś znalazła sie w moim pokoju to pisać na gg :P :mruga:

PS. Asiu Ś. jeśli to przeczytałaś i chcesz zostać kolekcjoinerką kłudek, to daj znać w szkole ;)

rfnv76xs29nthj6f.jpg wntnqnsjeftdujus.jpg s9hwdebfn9lktrww.jpg bnccl02gn6h1b602.jpg 653pvsi1698b94e5.jpg jaf1ll1l94xvxrsr.jpg

[ Dodano: Sro Kwi 19, 2006 4:55 pm ]
 
lol dobre hehe . Fajne zdjęcia :spox:
 
Fajne blokowisko, typowo PRLowskie :P
 
super! podobaja mi sie :D
 
niezłe fotki, oddaj klimat polskich blokowisk ;] pozdro
 
całkiem fajne miejsce na parkour xD dobrze, ze juz nie cwicze... 2 razy ręka lewa zlamana :P

fotki fajne :) ale jakby była pogoda gorsza wyszły by lepiej :P ponuro i oddały by klimat polski xD
 
Przez chwile myślałem że oglądam miasto w CZarnobylu "Prypeć" , ale wracając do tematu fotki wyglądają jakbyś parkurował po dachach i robił zdjęcia.U mnie za osiedlem za stacją kolejową jest druga opuszczona stacja kolejowa i pusty budynek , może w najzbliżnysz czasie dam fotki z tamtąd ;]
 
a ja wiem gdzie to jest ^^

em że oglądam miasto w CZarnobylu "Prypeć"
a zes pojechal :lol:

zaraz wrzuce moje fotki z okolic domu ^^
 
fajne fotki troche wysoko jak na 10 pietrze mieszkasz CNK
 
Fajne widoki z tego dachu, wszystko wydaje się taakie małe :D
 
zgadzam sie moze przyjde pocwiczyc u ciebie parkour xD
 
konrad11 mi tam ten dach nie pasuje na parkour :P za mało przeszkód. Już wole na Placu Zabaw xD
 
może i tak ale dobre zawieszki na skraju dachu, i jeden na drugi można niezłego rola zrobić. Kto wie może wskoczę komuś na balkon xD mam nadzieje że dach jeszcze otwarty?? hehehe :P
 
Ostatnio edytowany:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
P Humor 0 Odpowiedzi
P Humor 8 Odpowiedzi
W Fotografia i grafika Fotografia 0 Odpowiedzi
R Fotografia i grafika Fotografia 2 Odpowiedzi
M Fotografia i grafika Fotografia 21 Odpowiedzi
Top