Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Hej,

Zamierzam kupić SE C905, ale chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat tego modelu, do zakupu skłoniła mnie korzystna cena i aparat oraz wifi...

A jakie jest wasze zdanie?

pozdro:spox:
 
Telefon jak najbardziej godny uwagi, jedynym minusem są rozmiary wys x szer x grub (104,00 x 49,00 x 18,00 mm) bateria fajnie trzyma, mechanizm rozsuwania również dobrze wykonany po roku użytkowania nie miałem żadnych luzów telefon się nie wieszał wszystko działało sprawnie, aparat również robi ładne fotki tylko ten wyświetlacz ;/ trochę za mały

masz tu również inne modele w tym przedziale cenowym w porównaniu do C905 jak wypadają: są jeszcze inne :) np LG GD900 ze śmieszną klawiaturą, SAMSUNG S8300, możesz również pozwiedzać allegro i szukać aukcji bcm czasami lepszy model wyrwie się w dobrej cenie ale to sporo szukania^^

przy tym porównaniu możesz kliknąć na wybrany model i są zdjęcia robione nim, testy i opinie użytkowników (fotki i testy nie zawsze są)

Porównanie telefonów : Sony Ericsson C905 / Sony Ericsson W995 / Sony Ericsson Aino / LG GD900 :: mGSM.pl


labugabu
i za 320 również można dostac w995 :) np:
http://allegro.pl/wyprzedaz-sony-ericsson-w995-bez-simlocka-okazja-i2508870095.html

to nie jest moja aukcja ani żadnej znajomej mi osoby.

na papierze wypadają niektóre funkcje 995 lepiej niż w C905 jak np transmisja danych
HSDPA (C905)3,60 Mbit/s (W995) 7,20 Mbit/s
jest mniejszy, bateria powinna dłużej trzymać, jest nowszy więc mogli coś tam poprawić jeżeli chodzi o pamięć to C905wypada lepiej ale i tak kupuje się kartę M2, do tego w995 ma większy wyświetlacz, nie ma osłony obiektywu (może to plus może minus - jak wpadnie piasek to nie za ciekawie można mieć problemy z przesuwaniem ) a poza tym seria W to seria muzyczna telefonów SE "Walkman"
 
Ostatnio edytowany:
Hmmm... nie wiem co robić... mam na oku c905 za 330 zł nowy... ale ten W995 tez jest ciekawy... pomóżcie, ludzie!!!
 
w995 to muzyczna wersja c905

jak bierzesz c905 to patrz żeby był z gwarancją bo jego główną wadą oraz często występującą jest taśma wyświetlacza

co do w995 to telefon całkiem ok ale jeśli chodzi o wady to "sreberka" szybko się zdzierają (jak i napisy z tył), ta podstawka z tył jak się wyrobi to lata luzem góra dół, klawiatura jest klejona i czasem lubi pękać albo odpadać jak klej zacznie puszczać podczas wysokiej temp.

teraz widzę że jest wysyp soniaków "nowych" z rocznymi gwarancjami, nie wiem skąd oni to biorą :P może powystawowe odrestaurowane przez SE i puszczone w obieg...
 
Zdecydowanie wybierałbym w995. Plusem jest dobra bateria, aparat ( który robi świetne zdjęcia), wifi oraz ogromny wyświetlacz HQ na którym wszystko jest jasne i przejrzyste. Można go kupic niedrogo na allegro, gdyż z biegiem czasu jego cena spadła.
 
Czyli mam rozumieć że temat do zamknięcia ponieważ wybrałaś w995.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top