Nougat w Sony Xperia Z5?

Temat w 'Sony Xperia Z5 (E6603, E6653)' rozpoczęty przez bugbag, 24.03.2017.

1. bugbag

bugbag Turysta

Otrzymane lajki:
    0
    Cześć! Czy ktoś z Was aktualizował już swoją Xperię Z5 do najnowszej wersji Androida, to jest 7.0 Nougat? Jak wrażenia? Czy działa lepiej niż przed aktualizacją? Przymierzam się do aktualizacji, ale trochę się boję, że coś się posypie i zostanę bez sprawnego telefonu... :/

Czytałem, że podobno aktualizacja sprawia, że mamy lepszy dźwięk. :speakerthree:

2. Google AdSense Reklama

3. karolina23c

karolina23c Turysta

Otrzymane lajki:
    2
    Też jestem ciekawa czy opłaca się już aktualizować Z5.

Aktualizacja jest dostępna od stycznia, więc jest dość świeża i pewnie jeszcze wiele rzeczy jest niedopracowanych.
    Informacje na temat aktualizacji znajdziesz u źródła, czyli na blogu xperia:
    Android Nougat now rolling for Xperia Z5 family (32.3.A.0.372) | Xperia Blog

Z nowych rzeczy o których wyczytałam jest między innymi wsparcie dla dwóch aplikacji uruchamianych obok siebie na podzielonym ekranie, możliwość lepszego dostosowania ekranu domowego oraz wydłużenie czasu pracy urządzenia.

Dodano też przycisk którym można ustawić czas po jakim przednia kamerka robi selfie.
    Aplikacja "Wiadomości" jest dostosowana teraz do użytkownika który pisze przede wszystkim na Facebook Messengerze. Aktualizacja zajmuje 1,3 GB, udostępniana jest kanałem OTA (Over the Air).

Poleć tę stronę