NOKIA5230 a LG BALI

Cześć. Mam problem , a mianowicie za niedługo stanę przed wyborem telefonu , gdyż kończą mi się doładowania w Heyah. Wacham się międzi LG GM360 BALI a NOKIA5230. Proszę o poradę który telefon wybrać , słyszałem wiele opinii o obydwóch telefonach ale stwierdziłem że najlepiej będzie o to zapytać na forum. Będzie to mój 1 telefon dotykowy. Dołączam stronę https://www.heyah.pl/sklep/mix#/telefony . Najlepiej gdyby ktoś wypowiedział się o wadach i zaletach obydwóch telefonów. Pozdrawiam:). Ostatnim odniesieniem jest wybranie SE zylo ( prosiłbym o porównanie także tego telefonu z pozostałymi 2).
 
Ostatnio edytowany:
To może zacznijmy od wywalenia zylo (chyba, że żartowałeś z tą komą). Wybór będzie prosty - nokia 5230. Posiada Symbiana (wiem, wiem, ale zawsze coś), 128 MB Ram'u, procek ARM11 434 Mhz (czy jakoś tak) i inne zalety, które w porównaniu z Bali... szkoda gadać. LG nie ma OS'a - w ogóle odpada. Bierz Nokię!
 
Dzięki za dobrą wypowiedź , inne fora także wskazywały na nokie ale wolałem się upewnić co do wyboru :)
 
Ostatnio wymieniałem telefon i również mogłem wybrać LG Bali, ale jak zobaczyłem, że posiada on LG-sowski soft...
Jak LG, to tylko z Androidem :) W przeciwnym wypadku bierz cokolwiek innego.
 
UP: Nie do końca się zgodzę. Ten soft wcale nie jest taki zły - no, ale porównujemy tutaj komę z Symbianem i bez OS'a...
 
vdfvfd
 
Ostatnio edytowany:
Każdy chwali nokie. Czarny powiedz dokładnie co chcesz aby telefon posiadał, jakie parametry itp, wtedy bedzie mozna ci dokladnie doradzic.
 
Djey... uważasz, że Symbian dla faceta, a bez OS'a dla dziewczyny? To tak jakbyś powiedział: dla mężczyzny lambo, a dla kobiety fiat (sorry, że z samochodami porównanie, ale nic innego nie przyszło mi do głowy xD). Ciekawe czemu narodził się feminizm...
 
Jeśli chodzi o te dwa telefony to zdecydowanie NOKIA5230 ale za tą samą lub podobną cene kupisz LG Swift GT 540 z androidem badz dolozysz kilka groszy i masz Samsunga i5700
 
UP ze Swift'em się zgodzę - sam chciałem zaproponować, ale co do Spicy... po pierwsze: trochę (duże trochę) więcej niż kilka groszy, a po drugie: zwalone stery 3D.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top