Nokia N95 8GB [Opinie]

Mój kumpel ją ma... Ogólnie niby fajna sprawa, ale jakoś do mnie nie trafia... Po 2 tygodniach zaczęła mu się ciąć, resetować. Obudowa zaczęła skrzypieć, a po upadku z 1m pękła klapka... Nie tego się spodziewałem po tym telefonie...
Może miał coś nie tak z telefonem, mój też nie raz upadł mi na ziemie i nic mu się nie stało :)
 
Według mnie najlepszy telefon obecnie dostępny w Polsce.
 
Choć wolę Nokie muszę przyznać klasę Sonemu Ericssonowi xperia 1. Można uznać, że zaraz zanim jest N95 8gb. Obydwa telefony są GIT!
 
Mi w simplusie odradzono kupna N95 gosciu wymienił 2 powody bardzo szybko schodzi bateria od wielkiego wyswietlacza.I czesto peka wyswietlacz który nie jest na gwarancji i jak pęknie to na własna reke nowy kupujemy.
Kupiłem nokie n73 i jestem z niej zadowolony.
 
Osobiście N95 podoba mi sie ale jej cena już niezabardzo.
Sam mam N73 jestem z niej zadowolony ale niestety zalałem ją i stracilem aparat ;((
 
Mi w simplusie odradzono kupna N95 gosciu wymienił 2 powody bardzo szybko schodzi bateria od wielkiego wyswietlacza.I czesto peka wyswietlacz który nie jest na gwarancji i jak pęknie to na własna reke nowy kupujemy.
Kupiłem nokie n73 i jestem z niej zadowolony.
Odradzili Ci, bo za bardzo im takie schodziły. Ja już wolałbym ładować 2 razy dziennie baterię niż oglądać film na małym ekranie (to do użytkowników SE na javie, którym telefon chodzi 3 dni bez ładowania).
 
Według mnie najlepszy telefon obecnie dostępny w Polsce.
Moim zdaniem HTC są lepsze i chociaż nie ma serwisu tej marki w Polsce ale są dla mnie lepsze niż n95
 
Odradzili Ci, bo za bardzo im takie schodziły. Ja już wolałbym ładować 2 razy dziennie baterię niż oglądać film na małym ekranie (to do użytkowników SE na javie, którym telefon chodzi 3 dni bez ładowania).
Blady filmy to mozesz na komputerze oglądać.Chyba ze monitor za duzy.;)
 
voip.jpg
1) Aplikacja za pomocą której dzwonisz z n95 8GB za darmo na wszystkie numery w POLSCE i do ponad 180 krajów świata w tym cała EU i USA!!!
Masz duże rachunki? Dużo telefonów? To jest opcja dla Ciebie !!!

Dzwonienie za darmo !!! Jak dzwonić za darmo

nawigacja.jpg
2) Nawigacja z wbudowanym GPS -rewelacyjnie działająca ,niesamowite pokrycie mapy na Polskę oraz całą Europę - moim zdaniem Polska prawie w 100% - sam testowałem ją przez kilka miesięcy także polecam wszystkim oczywiście w języku polskim. Informacja o nawigacji
smovie.jpg
3) Smartmovie - zrobi wszystko z filmami na komputerze i potem możesz taki film wgrać na komórkę !!! Ściągnij smartmovie
divx.png
4) Odtwarzacz DiviX Player - odtwarza filmy w formacie DivX Ściągnij DivX
coreplayer.gif
5) Odtwarzacz CorePlayer - odtwarza filmy w formacie Avi i innych Download CorePlayer
gadugadu.gif
6) Aplikacja Gadu - Gadu - tak jak na komputerze - wystarczy login i hasło, rozmowy za darmo na wi-fi (Wlan)) z użytkownikami GG Do pobrania Gadu-Gadu
skypeblue.jpg
7) Aplikacja SKYPE - dzwonisz i piszesz za darmo do użytkowników Skype - mega HIT- Mega Shit ;-) !!! Poczytaj o Skype
ngage.gif
8) Aplikacja N-Gage - gry na telefon - Mega rozrywka w wolnej chwili

Do telefonu N95 8GB możesz wgrać bardzo dużo fajnych aplikacji- trzeba trochę cierpliwości przy wygrywaniu przez program Nokia PC Suite ale satysfakcja z wykonanego zadania jest potem duża. Program ten pomoże też zainstalować na twój telefon te aplikacje.

wifi-wlan.gif
* Wi-fi w domu ;-) w n95 Jak działa wifi
nokia_maps.png
* Nokia maps i GPS w Nokii n95 Działanie gps i map Nokii
pilottv.jpg
*N95 jako pilot do telewizora
n95tv.jpg
* Telewizor w N95
radio.jpg
* Radia internetowe
rss.jpg
wifi.jpg
* Czytanie najnowszych wiadomości dzięki kanałom RSS i WiFi (za darmo)!
youtube.jpg
* Pobieranie plików z Youtube'a i oglądanie ich na pełnym ekranie Mobitubia do youtube.com
voice.png
* Wybieranie głosowe - poprostu wymawiasz nazwę programu który chcesz włączyć i telefon ją włącza Wybieranie głosowe w Nokii - przeczytaj
gmail.jpg
* Odbieranie poczty e-mail razem z załącznikami, a jeśli posiadasz gmaila to zrobisz to w mgnieniu oka z pomocą wifi!!! Google mail - gmail- programik
dvdlogo.jpg
* Konwertowanie filmów z komputera na telefon w jakości DVD Konwersja filmów mp4 do telefonu ?
brakzdjecia.png
* Wysyłanie i zapisywanie zdjęć z pozycją GPS gdzie zostały zrobione, a następnie umiejscowienie ich na mapie
kalendarz.jpg
*Synchronizacja bezprzewodowa kalendarza telefonu z kalendarzem Google albo kalendarzem komputera za pośrednictwem wifi lub połączenia z Internetem
torrent.png
* Ściąganie plików poprzez Torrenta bezpośrednio na telefon - Zapoznaj się z torrent
disk.jpg
* Przeglądanie dysków komputera poprzez WiFi
mp3.jpg
* Słuchanie internetowych audycji radiowych (podcast) w formacie mp3, mp4 na różne tematy za darmo
gpsicon.jpg
* Program treningowy używający wbudowanego GPS-u do obliczenia tempa biegu i zaznaczenia trasy
usb.jpg
* Automatyczne zapisywanie zdjęć z telefonu na komputerze po podłączeniu kabla USB /Bluetooth i pobieranie przez katalog Bluetooth transfer
mobilecomputer.jpg
* Bezprzewodowa łączność z komputerem i możliwość wyświetlania zdjęć i fimów za pomocą telefonu
calculator.jpg
* Zaawansowany kalkulator, pozwalający rysować wykresy funkcji Kalkulatorek - zapoznaj się
googlemaps.jpg
* Przeglądanie map internetowych Google Maps - Bez łączenia się z GPRS tylko na wi-fi / wlan Google maps - pobierz teraz - aplikacja do przeglądania map satelitarnych i drogowych
slownik.jpg
* Encyklopedie, Słowniki angielsko-polskie, polsko-angielskie, niemieckie, amerykańskie, polskie synonimów i wiele innych Zobacz jak zainstalować różne ciekawe słowniki
mikrofon.jpg
* Notowanie informacji nie tylko pisemnie ale i za pomocą głosu i obrazu
ksiazka.jpg
* Oglądanie i czytanie książki na telefonie
obraz.jpg
* Wysyłanie zrobionych zdjęć bezpośrednio do internetu
ngage.gif
* oraz wiele innych aplikacji około 200 rodzajów oraz ponad 100 gier na aplikacje N-gage
shakesmslogo.jpg
* Shakesms - program do otwierania sms przez potrząśnięcie n95
 

Załączniki

Nie musisz wgrywać wszystkiego przez PC suite, a 2 najlepsze odtwarzacze jak dla mnie to SmartMovie i PowerMovie. Telefon można podłaczyc do telewizora i np. grać w quake 2 na fonie (obraz pokaże się w telewizorze).
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
znajomi posiadający n95 mówili że po pewnym czasie użytkowania tylna klapka szwankuje. Potrafi nawet sama odpaść
Poza tym telefon naprawdę super:)
Polecam
 
to jest najlepszy telefon na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ma wszystko czego Ci potrzeba i mozna w fajne gry grac
 
Nie jest :) Dlaczego napisałeś, że jest? Bo jest nowszy? Wiedz, że N96 nie ma nawet procesora, co eliminuje chodzenia np. gier N-gage2
No to co z tego, lepiej wglada, latwiej sie go obsluguje. Wcale nie dlatego ze jest nowszy. Poprostu bardziej mi sie podoba.
 
Szkoda, że się nim nie nacieszysz bardziej niż n95 8GB bo soft wolniejszy i sleider szybko idzie...
 
Super fonik ma dosłownie wszystko Wi-fi bardzo przydatne aparat 5mega poprostu zajefajny telefon i troche drogi ;[
 
telefon w pełni godny polecenia
wszystkie bajery działają a nie jak w niektórych fonach są podane na stronie producenta a w tel ich nie widać
Ja korzystałem ze zwykłego N95, ale różnicy prawie nie ma.
Tylko po jakimś czasie slider się psuje, i czasem soft szwankuje
 
Jest różnica np. w wielkości wyświetlacza: N95 ma 2,6 a N95-2 8gb 2,8 cala. Wersja 8gb ma bardziej wypukłe (wygodniejsze) klawisze multimedialne, zwykła N95 nie ma osłony na wyświetlaczu a wersja 8gb ma, N95 ma osłonę na obiektyw aparatu a N95-2 8gb nie ma. Różnią się też wykonaniem, wersja 8gb ma tył pokryty czymś w rodzaju gumy przez co telefon nie wypada z ręki. Jakość slidera też przemawia na korzyść N95-2 8gb. Na koniec RAM, czyli w telefonach z symbianem bardzo ważna rzecz. Po restarcie N95 ma ok. 30mb wolnego RAMu a wersja 8gb ok. 90.
 
kupuje właśnie sobie go i mysle ze jest fajny
 
Napewno fajniejsza i ładniejsza od zwykłej N95 :) A tak ogółem to dobry telefon z nieograniczonymi możliwościami oczywiście SYMBIANA. A N96 to jest to samo tylko z nowszym symbianem i w innej obudowie. Ale osobiście wolę N95 8Gb miż N96. Pozdrawiam
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
S Nokia 2 Odpowiedzi
D Nokia 0 Odpowiedzi
K Jaki telefon wybrać? 7 Odpowiedzi
P Nokia 4 Odpowiedzi
V Jaki telefon wybrać? 17 Odpowiedzi
Top