Witam,
Posiada ktoś z was ten telefon? Jeśli tak to proszę o wypowiedzi na temat tego telefonu.

Osobiście mam ten telefon i jestem z niego bardzo zadowolony. Telefonik jest bardzo fajny mimo że niema klawiatury. Według mnie robi bardzo ładne zdjęcia. Jego plusem jest duża wbudowana pamięć. Ale niestety minusem są oryginalne słuchawki (przynajmniej ja takie mam), ponieważ jak się słucha muzyki czy ogląda film to dźwięk jest przytłumiony i tak jakby przez rure był puszczany. A tak poza tym to wszystko bardzo dobrze zrobione. Według mnie dużym plusem jest to że można podpiąć do niego każdego pendriva czy dysk zewnętrzny dzięki specjalnej przejściówce. Podsumowując jak najbardziej polecam telefon :good:

Pozdrawiam
 
Posiadam ten telefon już pół roku i muszę przyznać, że to na prawdę świetny smartfon. Tylko raz złapał mi zawiechę i musiałem go awaryjnie wyłączyć, ale przy moim użytkowaniu tj. dużo aplikacji otwartych naraz to i tak świetny wynik. Zdjęcia robi oczywiście świetne, choć ja pokusiłem się o jeszcze wyższą jakość fotek i wgrałem specjalnego moda do tego służącego. Niestety ostatnio telefon bez żadnej ważniejszej przyczyny wyłączył się i nie było z nim kontaktu, nawet na hard reset nie odpowiadał i obecnie czekam, aż fachowcy z serwisu Nokii przywrócą go do właściwego stanu.
Ogólnie rzecz biorąc z N8 jestem bardzo zadowolony.
 
Posiadałem Kiedyś Ten Telefon.
Ogólnie mam z nim dobre wspomnienia.
Ale aktualnie wole swój nokie lumie 710 :D
 
podręczna biblioteka multimedialna :P
telefonik rewelacja.
Polecam
 
Nom Telefon zaje.... jest serdecznie polecam
 
Bardzo dobry telefon. Jego głównym atutem (wg. mnie) jest aparat, który jest bardzo dobrej jakości.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
P Nokia 0 Odpowiedzi
V Nokia 7 Odpowiedzi
K Nokia 5 Odpowiedzi
H Nokia 0 Odpowiedzi
M Nokia 8 Odpowiedzi
Top