Nokia N70 [Opinie]

Temat w 'Nokia' rozpoczęty przez Maybach, 16.01.2008.

1. Maybach

Maybach Początkujący

Otrzymane lajki:
    1
    Zajefajny telefon, mam go od pół roku i nigdy się jeszcze nie zepsuł :) A Wasze odczucia związane z tym telefonem? Zapraszam do wypowiadania się! :spox:

BTW: Nie wiecie może czemu połowa ściągniętych z neta gier na N70 się lekko tnie? :maruda:

Ostatnio edytowany przez moderatora: 20.02.2010
    patrykos118 lubi to.
  2. Google AdSense Reklama

3. Przemo_17

Przemo_17 Początkujący

Otrzymane lajki:
    1
    Nokia N70 to świetny telefon jednak jak zaczniesz ściągać różne aplikacje będziesz często musiał "poprawiać" system gdyż jest mnóstwo wirusów, zapewne dlatego gry sie tną:P Jestem przeciwnikiem telefonów z symbianem, gdyż są one ogromna porażką, ale to moje własne zdanie.

patrykos118 lubi to.
  4. ferdek15

ferdek15 Początkujący

Otrzymane lajki:
    2
    mam chec ja kupic i chyba tak zrobie :) bo z waszych wypowiedzi wynika ze jest zaje..ta :mrgreen: :mrgreen: tylko znowu nie jest taka tania :/

patrykos118 lubi to.
  5. Resho

Resho Rodzynki i DNB

Otrzymane lajki:
    2
    no tak ja ją mam ;) powiem szczerze oficialne forum to
    [zakaz]

- forum tego modelu, mozecie zadac pytania itp ;) powiem ze w javie nieda sie robic takich cudów wiec niewiem czy to niema takiego sensu...
    zobacz tutaj

http://www.forum.gsmx.pl/tematy132/jak-zrobic-telefon-na-kompie-v2-symbian-vt3955.htm

"a) obowiązuje zakaz reklamowania stron/for GSM Warez w jakiejkolwiek postaci (na forum, w prywatnych wiadomościach ani e-mailach itp.). Dotyczy się to również linków do plików - nie kopiujemy linków z innych stron, oraz tych które mają w nazwie adres serwisu lub w haśle do archiwum jest nazwa strony innej niż gsmx.pl."//Howk

Ostatnio edytowany przez moderatora: 03.07.2010
    patrykos118 lubi to.
  6. witas0

witas0 Początkujący

Otrzymane lajki:
    1
    Ja właśnie otrzymałem wczoraj N70 i jestem narazie z niej zadowolony. Kupiłem ją na allegro i w idealnym stanie. Mam aby problem jak zrobic zeby po wyl i wl telefonu miec takie ustawienia wyswietlacza jak mialem wczesniej Ciagle musze robic to od nowa

Telefon byl w orange a teraz jest w plusie

Wiecie co moge zrobic??

patrykos118 lubi to.
  7. freestyle.music

freestyle.music Początkujący

Otrzymane lajki:
    1
    ja mam nokie n70 i nie sprawai zadnych problemow :!: jest zajefajna ;P

patrykos118 lubi to.
  8. Whiteman0

Whiteman0 Początkujący

Otrzymane lajki:
    1
    Telefon dobry, miałem do czynienia z music edition, jedyne co mnie denerwuje to mały przycisk kierunkowy (5-latek bez problemów sie nim może posługiwać, ja miałem problemy) :twisted:

patrykos118 lubi to.
  9. kyziekos

kyziekos Początkujący

Otrzymane lajki:
    1
    N 70 mam już rok i jest spoko. Jedyne do czego można się przyczepić to bardzo "piskliwe" dzwonki jak najgłośniej się ustawi w profilach no i słuchawki sie rozleciały po 4 miesiącach :/
    Poza tym super i godny polecenia gdyby nie te dziwne "zwiechy" ale im dłużej się go ma tym rzadziej występują :D

patrykos118 lubi to.
  10. Resho

Resho Rodzynki i DNB

Otrzymane lajki:
    2
    wkrótce rusza strona poswiecona modelowi N70, nie chodzi pod względem konkurencji lecz zbioru informacji i aplikacji w 1 miejscu, pisac na PW

11. Kubaodd

Kubaodd Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Moim zdaniem :arrow: to dobry telefon

Poleć tę stronę