Nokia 6630

Temat w 'Nokia' rozpoczęty przez kraxxx, 10.03.2008.

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
  1. kraxxx

kraxxx Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Witam :)
    Wypowiadajcie się na temat nokii 6630. Ale prosił bym o jakieś ciekawostki o których mało kto słyszał :)

2. Google AdSense Reklama

3. daniel14021992

daniel14021992 Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Osobiscie posiadam tego fona z karta 2Gb i jestem bardzo zadowolony, telefon do wszystkiego :D dokupis odbiornik GPS i calkiem niezla nawigacja, wlasnie planuje kupic odbiornik NAVIBE GB735 link: https://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=4017 POLECAM tego fona,niezawodny bateria trzyma dobrze jak na tego kombajna :)

4. ilo666

ilo666 Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Jakis czas temu posiadalem ten telefon i bylem z niego zadowolony:) minusami byly baterie w tych fonach i czasami sie wieszaly, oraz troche malo kolorow wyswietlacza! Ale gdyby bylo ich znacznie wiecej to czuje ze nadal posiadalbym ten telefon, a zdjecia jak na 1,3 mpx to wychodzily bajeczne:) posiadal takze duzo innych przydatnych funkcji:) milo wspominam ten telefon:)

5. Kola

Kola Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Dobry telefon ale jak kupisz za duża karte pamięci to ci sie bedzie wieszał ! Po za tym to mogł by mieć lepysz aparacik ale ogółem jest SPOKO :D

6. deportiwo

deportiwo Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    Witam :) Osobiscie posaidam ten fonik i jest super jesli ktoś umię go w odpowiedni sposób wykorzystac ja mam w nim prawie wszystko co mozna mieć w tym modelu, tez mam karte 2 Gb (podobno jak jest wieksza to sie wiesza)! mam do sprzedania karte 2Gb i zestaw słuchawkowy jesli sa chętni to prosze o kontakt :) gg 3442738 !!! :)

Status tematu:
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.