Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
mam problem z nokią 3110c ... kiedy wkładam karte pamięci do telefonu ten zaczyna wariowac ... resetuje sie i wylącza ... pierwszy raz zdazylo mi sie kiedy ktoregos razu aktualizowalem fonoteke w odtwarzaczu muzyki. mam karte 1 giga . POMOCY !!!
 
mam nokie 6233 a moja mama nabyła sobie 6300 troche się nią pobawiłem. Telefony są podobne tylko 6233 ma lepsze głośniki.
 
właśnie jak dla mnie ten głośnik trzeszczy :/ ekran jest za bardzo podatny na rysowanie
pozatym telefon wypas
 
Po miesiącu użytkowania: bawię coraz mniej, a bateriatrzyma coraz dłużej - jak się mało bawię to nawet tydzień potrafi wytrzymać.
A reszta - super
 
Jeżeli bardzo często z niej korzystasz - tak bateria trzyma bardzo krótko. Ostatnio jednak nie gram tak często jak było na początku i trzyma już prawie cały tydzień.
 
Hejka
2-3 dni na baterii na razie, ale to etap poznawania fona, czyli sporo zabawy opcjami, softem, częste podłączanie do kompa przez usb itd.
Karta pamięci - 4Gb niestety nie wiem. Mam 2Gb i działa bez żadnych problemów.
Jeśli ktoś ma n6300 w plusie i konfigurował konto mejlowe na o2 to proszę o podpowiedź - odbieranie działa, ale za nic nie mogę wysłać poczty. Komunikat z portalu o2: "serwer wymaga uwierzytelnienia" - gdzie to w tej nokii można ustawić ?
Pozdro
 
telefon jest super bateria przy normalnym uzytkowaniu trzyma 2-3 dni a jak gram i slucham to jeden gora dwa dni polecam ten telefon :good: :good:

[ Dodano: Sob 29 Mar, 2O08 16:26 ]
jeszcze robi super zdjecia na dworze tylko minusem jest brak lampy blyskowej
 
fajny kom :) ma dobry wyswietlacz i aparat ogólnie git:D
 
niesamowicie duza nwada to bateria ale ma tez ten telefonik swje uroki ( wyswietlacz) :good: :good: :good:
 
mam ten telefon wg mnie ma malo wad ale najwiekszą jest to ze slaba bateria jest ale tylko wtedy jak sie duzo uzywa
:)
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
L Nokia 4 Odpowiedzi
M Nokia 3 Odpowiedzi
G Darmowe gry Java 240x320 0 Odpowiedzi
J Jaki telefon wybrać? 3 Odpowiedzi
K Jaki telefon wybrać? 14 Odpowiedzi
Top