Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Też ma tą kom.jest świetna dobre dzjecia , dzwonki itp. ale tylko mi nie pasuje ze niema symbiona chyba zmienie na N70
 
bateria bardzo krótko trzyma a tak to oks...
miałem zepsuty 2 miechy bo wyświetlacz sie zestroił ale teraz śmiga jak mohery do kościoła........
 
Ja osobiście miałem ten telefon. Dobrze on mi służył ale bateria krótko trzyma
 
Ja mam ten telefon jest dobry nawet ale gra gangstar crime city nie pasuje a jest w rozdzielczosci 240x320 tak jak mój wyswietlacz
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Miałem ją ale po tygodniu zauważyłem jej wady i zmieniłem na k800 do którego wgrałem softa k810 xD
 
Mam ten telefon i jestem z niego zadowolony :)
 
No spoko telefonik tylko szyny od klapki ma trochę badziewne (jak większość rozsuwanych nokii zresztą). Szybko się rozkiwiom a nie mówię już co się stanie jak na ziemię parę razy spadnie fonik... A od 5200 się bardzo różni! Większy wyświetlacz, 262tys. kol. a nie 65tys.! Dużo fajnych motywów na nią jest i ma dużo lepszy aparat. Niby to nie wielka różnica 1.3 Mpx a VGA ale w praktyce to się rzuca w oczy...
 
miałem ten fon ale mi sie znudził i zamieniłem go na se k800i
 
nienajgorszy telefonik - troche słaby aparacik
 
nie za dobre szyny od klapki , ale ogólnie dobry
 
tez mam ten telefonik;) czarny super wygląda,o wiele lepiej niz te bialo-czerwone:) jest świetny :] tylko zaczyna mi trochę głośnik szwankowac :/ i bateria slabo trzyma,ale to juz moja wina bo kocham muzyczke i caly czas slucham;) i eski non stop,wiec normalne ze to male,czarne pudeleczko tego dlugo nie wytrzyma :D
 
ja dokupiłem sobie większą baterie i sprezentowałem taki siostrze. jest zadowolona
 
a można wiedzieć ile dałeś za taką baterię? :) ja właśnie tak myślę żeby kupić nową :/
 
ja tez wybrałem nokie 5200 gdyz poniewaz kolorystycznie były ładniejsze a dokładnie cały czarny model czyli to co chciałem
 
ale my tu gadamy o 5300,bo sa o wiele lepsze niz 5200 ;) ;p
 
bateria w tym modelu jest strasznie slaba
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
F Telefony "bez systemu" 0 Odpowiedzi
G Telefony "bez systemu" 3 Odpowiedzi
L Nokia 2 Odpowiedzi
Mateusz246 Nokia 4 Odpowiedzi
Mateusz246 Nokia 2 Odpowiedzi
Top