hmmmm.. ja tez mam ten fonik ale jak za duzo zapelnie moja karte pamieci zaladuje lpiki ponad 500 mg (karte mam 1 gb) to jezeli chce wlaczyc jakis motyw muze tapete itp resetuje sie kilka razy pod rząd i wyłancza.. zeby włączyć komórkę musze wyciagnac karte pamieci za pomoca jakiegos urzadzenia (adapter i czytnik adapterow) usone pliki zeby pamiec zwolnila sie ponizej 400mb z kawalkiem i wtedy mogle wsadzic karte pamieci do koma i wszystko gra wsadzalem ta karte pamieci do innego fona i wszystko chodzi... albo mam cos z telefonem nie tak albo ten telefon jest zryty xD mam go dopiero 3 tygodnie i mnie powoli denerwuje ale jest spoko od 0 - 10 daje mu 8 :D:D pozdro dla kazdego posiadacza tego fonika:D jezeli ktos bedzie wiedzial o co chodzi z ta karta niech sie odezwie pliz :D

juz wiem ocb wina soft a jak jest gwarancja na telefonie to moge zglosic sie z tym do sklepu w ktorym o kupowalem
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
teZ ją posiadam i jestem w pełni zadowolony polecam
 
Hmmm... miałem ten telefon :) ale nie spodobal mi sie on :)) mało kolorów mały wyświetlacz... ;/ aparat 1,3 a robi gorsze zdjecia niz na aparacie VGA w Samsung sgh-e250 :) po kilku miesiacach zrezygnowalem z tego modelu nokii
 
biboy163, czytalem o tym ..... jezeli robi sie tak to zapelnij pamieć telefony i zostaw jakies 300kb na sms .... problem powinien zniknąć
 
jak dla mnie to jeden ze słabszych modeli Nokii .Po prostu niedopracowany.Klawiatura jest duża (za duża jak dla mnie) ,wyświetlacz dobry ,nie wiem ,czemu się czepiacie ,porównajcie wyświetlacz w samsungu J700 np .Aparat też mnei zadowala ,zdjęcia robi ładne i przejrzyste .Po wrzuceniu na kompa nie widać ,ze są robione telefonem .Dużo aplikacji JAVA śmiga bez problemu.największym minusem jest oprogramowanie ,dzięki któremu Nokia3110c sie resetuje i wylącza ,czasem może to trwac nawet godzine<lol> .Ale ogólnie dobry teefon .Polecam
 
wiesz... ja mam tą nokie :)
i jestem zadowolony mp3, aparat 1.3 obudowa nawet spoko bo mam czarna cala :P
przyciski doze to bardzo dobrze bo mozna bardzo szybko eski pisac :]
Pozdrawiam ReeN.
 
Powiem tak, komótka ogólnie luźno ale przy karcie 1gb nie radzi sobie, często się resetuje i zacina:/ :evil: :cry: :?

Musisz zmienić soft telefonu.Najlepiej na 6.60 ,bo sądzę ,iż masz 5.50 lub nieco większy .Zmień soft i po kłopocie:spox:
 
tok.yo ciekawe jak zmienie softa w noki 3110 classic?
jak ona nawet nie posiada softa !!
 
soft ,oprogramowanie jeden hu...odsyłam na forum nokia3110c .Tam się dowiesz jak wymienić soft ,"którego nie ma" Twoim zdaniem...,iec ciekawe ,co ja mam w wersji 6.60
 
ogólnie telefon jest bardzo fajny ale jak dla mnie ma 3 minusy ... :P
po 1 nie ma czujnika światła :P ... po 2 mogli dać wiecej kolorów do wyświetlacza :D a po 3 aparat 1,3mp ... mogli dać chociaż 2mp. :D ale telefon ogólnie bardzo fajny ... mam karte pamięci 2gb :D i mi sie nie resetuje tak jak w innych postach pisało :D
 
Witam.

dokupiłem kartę 1GB, no cóż, niestety mnie też komórka jej zbytnio nie toleruje... Nagłe resetowanie, dość irytujące to jest.

kup sobie kartę 2gb i nie bedzie się zacinać ...
a co do telefonu to jest super :D
 
to jest mój pierwszy fon i jest cool 100% jestem z niego happy
mój tata ma se k800i ale mój fon jest lepszy (tak mi sie wydaje) :)
 
Witam ;) mój tato ma tą komórkę i jest z niej zadowolony, ja osobiście nie widzę zbyt dużych wad ;) Pozdrawiam ;)
 
ten telefon jest dość dobry. mam go od stycznia. ja też MIAŁAM ten sam problem, ale mam na to skuteczną metodę! tą nokię trzeba podłączyć do komputera przez kabel mini USB (nie ma go w zestawie, ale można użyć od mp3 albo mp4 ale nie każdy może mieć identyczny) po tym zabiegu przez jakiś czas telefon z kartą pamięci działa. Telefon zwykle resetuje się po uaktualnieniu biblioteki muzyki. Jeżeli pomogłam, proszę mi podziękować :)
 
zalezy jeszcze jaka masz ta karte ja tez mam 1 gb i mi sie nie zacina ani nie resetuje

pozdro
 
wiele opinii jest o tych nokiach ,ale ja twierdze że jest to dobry telefonik przynajmniej aparat ma lepszy od mojej
 
zdjęcia tej nokii jakościowo są dobre w dzień, ale późnym popołudniem czy w godzinach nocnych, lepiej przerzucić się na tryb nocny.
 
ja mam ja juz rok i mi sie bardzo podoba
 
mi sie podoba zapraszam do grupy posiadaczy noki 3110c
 
Moim zdaniem ta nokia to jest po prostu cudo. B. fajna, aparat 1.3 megapixela ale i tak ładnie robi zdjęcia. Polecam telefon.

Jestem w pełni zadowolony.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
O Nokia 10 Odpowiedzi
zaros Nokia 1 Odpowiedzi
R Nokia 8 Odpowiedzi
A Nokia 2 Odpowiedzi
P Zdjęcia z telefonu 11 Odpowiedzi
Top