Nie działają GRY na android 4.1.1 Galaxy S III PROBLEM !

Witam,

mam problem nie mogę zainstalować żadnych gier z dziełu android na swojego Samsung Galaxy S III. Np. w grze PES 12 zgrywam instalkę (plik apk) do dowolnej lokalizacji, później wgrywam za pomocą kabla USB folder z plikami gry do karty pamięci do lokalizacji /android/data/ ''' i niestety po uruchomieniu instalki to wyskakuje komunikat ze program zainstalowany ale jest wciaz czarny ekran tak jakby nie znalazl sciezki do plikow.

Próbowałem Astro instalować i podstawowym explorerem ale to nic nie pomoga.

Może problem jest taki że w poradnikach karta pamięci w explorerze nazywa się "sdcard0" - u mnie nazwa dla karty pamieci w telefonie wyglada tak "extSdCard" a pamięci telefonu to "sdcard0" czy to ma jakieś znaczenie i czy można zmienić nazwę karty ?

Kartę mam sformatowaną chyba do systemu plików FAT 32 i pliki są widoczne.

Proszę o pomoc jak uruchomić znane gry typu PES12 lub FIFE 12 !

p.s. instalki które nie mają plików SD np "automapa" działają !

CZY TO MOŻE BYĆ WINA ANDROIDA 4.1.1 ? NIC MI NIE DZIAŁĄ A PRZECIEŻ TO NIE JEST SZTUKA WGRAĆ GRĘ I JĄ ZAINSTALOWAĆ.

W OBRAZKU DOŁACZAM SCREEN GDZIE NIE MAM JAK KAZDY sdcard TYLKO sdcard0 MOŻE TO JEST POWÓD?

http://img834.imageshack.us/img834/6102/screenshot2013011214384.png

Pozdrawiam
 
zna się ktoś tutaj na czymś czy każdemu wszystko działa i ma gdzies ?
 
Ja u mnie wrzucam do sdcard0 nie mam karty pamieci wiec nie sprawdze czy dziala z karty pamięci. Fifa czy gta mi dziala.
 
Mozesz podac lnki do tych samych plikow zebym sprawdzil? U mnie te gry nie dzialaja. MOŻESZ sprawdzic czy PES12 Ci dziala ? MI TE GRY NIE Dzialaja ale sprobuje jeszcze wyciagnac karte. Bo do PES2 WCHODZI mi do menu a potem zaciecie.
 
Niedlugo bede w domu to sprawdze. I poszukam linki z pkikami.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
tepig Lark 4 Odpowiedzi
S HTC 8 Odpowiedzi
J Galaxy 3 3 Odpowiedzi
irocket Gry Android Paczki gier 0 Odpowiedzi
N Nokia 3 Odpowiedzi
Top