Najlepsza książka jaką przeczytaliście?

Obecnie nr 1 dla mnie jest "Wiedźmin" - cały cykl, ale również lubię wrócić do Tolkiena - "Hobbit" i "Władca Pierścieni", cykl nieskończony jeszcze Pieśń Lodu i Ognia J. R. R. Martina, również nieskończony "Demoniczny Cykl" autorstwa Pettera V. Bretta, dodatkowo Trylogia "Czarnego Maga" oraz kontynuacja... i jeszcze kilka tytułów by się mogło znaleźć.
 
Dla mnie najlepsza książka to Ciemność Płonie Jakuba Ćwieka. Polecam.
 
Hej wszystkim. Najlepszą książką jaką czytałem jest "Piąta fala pożądania" Moniki Nowickiej. Książka przenosi nas w świat seksu i namiętności. Pozycja jest godna polecenia wszystkim dorosłym czytelnikom. Opowiada historie erotyczne kobiet w różnym wieku i różnych zakątków kraju. Z nie mniej różnymi intymnymi sytuacjami się spotykamy. Książka pełna jest zmysłowego seksu. naprawdę gorąco polecam. info na stronie: Piąta fala pożądania. Książka elektroniczna.
 
Księżniczka Marysia i 23 żuczków w krainie serduszek
 
teraz czytam Rękopis znaleziony w Saragossie Jana Potockiego i pretenduje do tego tytułu. :-D Zobaczymy jak będzie dalej
 
A ciekawe czy ktoś czytał Andrzeja Pilipiuka, mi się bardzo podobają jego książki, są lekkie i łatwe, pisane ciekawym swobodnym językiem. Dla przykładu ,,Kroniki Jakuba Wędrowycza" są dość ciekawe, ale z seri najlepsze dalbym też Andrzeja Pilipiuka ,,Ksieżniczka". Opowieść fantazy o księżniczce wampiżycy- lekkie, ciekawe i fajne ;D
oko jelenia xd
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top