Najgorsze SMS'y

Do mnie jakaś typka pisała : "cześć jestem Ewa mieszkam na wsi, masz ochotę na znajomość przez telefon".Ja osobiście czegoś takiego nienawidzę więc zacząłem klnać na nią itp. :D . Później się okazało że to wujek robi sobie jajca no i to tyle :P
 
napisałem do dziewczyny:

'idę ssać, dobranoc'

nie ma to jak pisanie ze słownikiem ;)
 
najgorsze smsy są teraz w plusie przychodzą co godzinę o tym samochodach do wygrania
można się nieźle wkurzyć.
 
Ja dostałem niezłe życzenia świąteczne w Wigilię. Otwieram SMSa, patrzę - niby zwykły wierszyk, już miałem kasować ale myślę - doczytam do końca. No i na końcu patrzę - a tu podpis zupełnie innej osoby... Mój znajomy zastosował metodę ctrl +c ctrl + v.
 
Ja dostałem niezłe życzenia świąteczne w Wigilię. Otwieram SMSa, patrzę - niby zwykły wierszyk, już miałem kasować ale myślę - doczytam do końca. No i na końcu patrzę - a tu podpis zupełnie innej osoby... Mój znajomy zastosował metodę ctrl +c ctrl + v.

No to dużo osób dostaje tego samego smsa
aż dziwne
 
Ja mialem tak :
Pewnej nocy sms'owalem z kolezanka az w koncu usnalem,po 10 min napisala do mnie "Slyszysz co do ciebie mowie?!"
A ja odpisalem:"Nie slysze pisz glosniej!!"
 
Sex smsy są najlepsze :D Idzie się uśmiac
 
Albo ja przez pomyłkę napisałam ,,kocham cię'' do mojego kolegi...
 
"SEX SMS: Uhh.. Ahhh.. Ohhh ooo!! Ahh Uhhh Ahh... Ohhhh.. /Pobrano opłate 29,99zł.Dziękujemy"
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
M Audiobooki 0 Odpowiedzi
Admin Nowości ze świata GSM 0 Odpowiedzi
Patryk95 SMS 5 Odpowiedzi
Patryk95 SMS 0 Odpowiedzi
Patryk95 SMS 0 Odpowiedzi
Top