Mdeejay_FroYo_Sense_v._2.4.2_NextSense

Android – Mdeejay Froyo Sense v. 2.4.2 NextSense

Opis:
Niedawno, bo 5 października ukazała się nowa wersja Androida – Mdeejay Froyo Sense v. 2.4.2 NextSense. Miło mnie zaskoczyła.Jest to wersja w 100% działająca. Działa WiFi, GPRS, GPS Latarka, Aparat 3mpx i 5mpx, pobór baterii w normie. Dużo ładnych tapet….Bardzo szybki. Możemy instalować gry i programy. Działa Navigon (testowałem)- oczywiście trzeba sobie ściągnąć i zainstalować. Praktycznie zero „mrożeń”. W czasie pierwszego odpalenia (około 10 minut)wybieramy język PL. Screeny są z wersji En ale jest PL. Instalacja: wrzucamy folder Android na kartę pamięci. Wchodzimy do folderu i klikamy kolejno na: „CRLCAD.exe” – odpowiada za dźwięki i drugi „haret.exe” – uruchamia emulację systemu. W romach Elminka jest już w menu start skrót „Android”. Do instalacji wymagana jest 1.2GB wolnego miejsca na karcie SD. Miłego testowania. Uwaga może nie działać na stockowym romie 1.66. Zalecane radio 2.10 lub 2.14, 2.15 oraz drivery z 3.14.

Screeny:


Link do paczki (154MB):
Kod:
http://www.megaupload.com/?d=3AHNPD1C
Zapraszam do testowania i komentarzy
 
Hmm... A na jaki jest telefon ten ROM?
 
Mógłbyś wyjaśnić dogłębniej jak to zainstalować ? Przez ASTRO ? Normalnie przez kompa ?
 
To nie jest tak do końca ROM. Jest to nakładka na HTC HD2 stworzona przez XDA DEVELOPERS. Wiadomo, że HTC HD2 ma wgrany WM6.5. Dzięki tej nakładce w swoim LEO będziesz mógł korzystać z bardzo dobrego androida 2.2 i dodatkowo WM6.5( można się przełączać pomiędzy tymi systemami). Froyo wypych WM i odpala androida.

Jak to zainstalować:
1. ściągasz plik i wypakowujesz w komputerze
2. podpinasz telefon do komputera za pośrednictwem kabla i wybierasz opcje karty pamięci
3. z wypakowanej paczki wycinasz plik "Android" i wrzucasz na kartę pamięci
4. rozłączasz się z komputerem i wchodzisz na kartę pamięci
5. na karcie pamięci znajdujesz wrzucony folder android i go otwierasz
6. klikasz na plik „CRLCAD.exe”(bardzo ważne) a następnie na „haret.exe”
7. nastąpi bootowanie i o ok 10 minutach powinniście mieć na swoim telefonie system android

Android działa w 100% na Romach które opisałem w innym poście. Możliwe że nie będzie chodził na 1.66 bo mi nie chciał.

Podaje link na którym mniej więcej widać jak to wygląda:)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gqedm-sUBc8&feature=channel[/youtube]
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top