Witam, posiadam lumie od końca sierpnia początku września i mam taki problemik z nią że nie mam zainstalowanej aplikacji lumia selfie nie umiem jej zainstalować bo chce ją aktualizować ale jak ją aktualizuje to błąd wyskakuje :/ i co robi aktualizacje aplikacji to musze anulować lumia selfie jak tego problemu się pozbyć?
 
jaki błąd się pokazuje?
 
takie coś wyskakuje xD haha :P dodam ze WP v8,1 (dołączony plik)
a zeby nie zakładać kolejnego tematu, mam pytanko ?
mam połączony kontakt jeden numer jest z play a drugi numer jest z plusa, i jak uswiadomić telefon żeby wysyłał na numer który ja chce akurat w tym przypadku na Plusa zeby wysyłał? no moge za kazdym razem przełączac zeby wysłał na ten a nie tamten, ale za kazdym razem :/ eh :/
 

Załączniki

Masz kontakt i tam dwa numery, klikasz na ten do którego chcesz napisać lub jest taka opcja była w WP 7.8 ze były takie strzałki i można było się przełączać między numerami a co do błędu aplikacji to czy masz aktualizacje Nokia Denim? Bo ona teraz najnowsza dla Nokii
 
aktualizacja "Nokia Denim" rozumiem ze to jakaś aplikacja czy co ? :/ wyczytałem że to jakaś aktualizacja dla Nokii jest, ja mam Lumia Cyan aDenim jest dostepna tylko dla pare telefonów takich jak: 830 730/735 930 1520 i Lumia Icon (929)
a ja mam 635 wiec odpada.
a co to numerów, to tak jest taka opcja ale za kazdym wysłąnym sms musiałem zmieniać na plusowski bo jak na złość chciało do play wysyłać cały czas
 
Ostatnio edytowany:
Już wiem!!.. A masz ten drugi numer dodany jako numer komórkowy czy jakiś inny?
 
komórkowy ten i ten komórka
 
A nie lepiej skorzystać z najprostszej możliwej metody i dany kontakt zapisać pod nazwą: Ktoś Plus i Ktoś Orange? Zawsze będziesz wiedział na jaki numer dzwonisz i nie będzie problemu z odróżnieniem tego przy wybieraniu :P
 
Kolega ma rację. Ale czasami nikt nie wpadnie na tak proste rozwiązanie temat do zamknięcia.
 
no tak świetny pomysł, ale ja chciałem inaczej z tego kożystać a mianowicie ze jak mam połączone 2 te same numery to wiadomosci wchodza mi do jednej rozmowy i w tedy bym nie musiał przełączac na inna rozmowe zeby wyslac do plusa... bo akurat ta osoba ma taniej z play do mnie a ja mam z plusa to wole pisac z plusa do niej, a tak to musze przełączac a tak to bym miał całą rozmowe w jednym
 
co do aplikacji lumia selfie, problem po aktualizacji do lumia denim nie rozwiązał się, dopiero po ustawieniach fabrycznych przeczyszczeniu karty pam i telefonu problem ustał :)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top