Jak w temacie :) co o nim sądzicie?
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Mój brat go posiada i ogólnie dobry telefon ,aparat 5MPX z lampą xenonową, czuły,przejrzysty wyświetlacz ,odtwarzanie filmów xvid ,avi itp. itd.Wygodny,dobrze leży w ręce i w kieszeni,jedynymi minusami są brak czujnika ruchu ,przez co ,gdy przekręcimy telefon w poziom nie pojawia nam się klawiatura qwerty i zdjęcia się nie odwracają ,dość ubogie ( bo ,aż 3 jeśli dobrze pamiętam motywy).Różnica między KU990 I ,a KU990 to zestaw ,jeśli się nie mylę ,w KU990 NIE DOSTAJĘ SIĘ NIC prócz ładowarki( mówię o sieci play),rysik do niego jest absolutnie zbędny,dźwięk dobrej jakości ,głośno gra.Sam bym go brał mimo ,że to LG ,ale już nie taki LG jak kiedyś bywały ..
 
Ja posiadam ale LG KU990i i mogę powiedzieć że jest rewelacyjny... Pierwszy raz mam telefon dotykowy i mogę powiedzieć że jestem zadowolony, choć jeszcze się nie przyzwyczaiłem do pisania SMS... Dla osób co mają grube palce to telefon raczej się nie nadaje bo by było ciężko wcisnąć odpowiedni przycisk już nie mówiąc o pisaniu na klawiaturze Qwerty... Zdjęcie w miarę dobrze wychodzą... Jak już kolega wspomniał wyżej jedynym minusem jest Brak czujnika ruchu, a przy tym telefonie by był największym plusem... Co mogę jeszcze powiedzieć? No cóż jeszcze trochę dziwnie się zdjęcia i tapety ogląda... Jeszcze jest minusem to że jest 3 motywy, ale jak komuś za mało to zawsze może wgrać CYL'a choć jak dla mnie to jest zbędne ponieważ wtedy dłużej telefon się uruchamia...
 
posiadam osobiscie . pisanie smsow na quwerty ...cudenko :) aparat slaby , stabilizator nie radzi sobie rowniez. ogolnie polecam.
 
heh tez posiadam osobiście już upadł mi pare razy gdy szalałem ale żyje ;) narazie mam go chyba jakieś 2tyg ; D spisuje się bardzo dobrze jestem zadowolony z kupna i z aparatu bo był mi potrzebny taki telefono-aparat :D teraz moge robić dobre zdjęcia, sluchać muzy bawić się i wogóle ;) bardzo polecam ten telefon :)
 
A jak jest z kartą pamięci ?? Bo na niektórych stronach pisze że do 2 GB a na innych do 8 GB to jak to jest??;)
 
mam telefon 3 tygodni i jestem zadowolony, problem przy nagrywaniu filmików - coś jest z mikrofone bo trzeszczy jak w starym filmie :D

przy okazji prosze o pomoc - wejdzcie tylko na ten link i nic wiecej
Konkurs - Projekt Assassin - Zostań Assassinem i zdobądź unikalne nagrody
 
A jak jest z kartą pamięci ?? Bo na niektórych stronach pisze że do 2 GB a na innych do 8 GB to jak to jest??;)
Jeżeli chcesz więcej niż 2 GB musisz tak zapełnić kartę, by miejsca wolnego było mniej niż 2 GB.
 
A jak jest z kartą pamięci ?? Bo na niektórych stronach pisze że do 2 GB a na innych do 8 GB to jak to jest??
To prawda. Niektóre wersję softu odczytują tylko karty do 2GB, a niektóre do 8GB.. To zależy od wersji oprogramowania ;)
 
nienajgorszy choć są lepsze
 
nienajgorszy choć są lepsze
Zawsze są lepsze, ale trzeba uwzględnić pod jakim względem. To normalne, że jeden produkt jest lepszy od drugiego w danym parametrze ten temat ma na celu uwydatnienie tych największych wad tudzież zalet.
 
Tak jest wszystko zależy od oprogramowania, jeśli nie ruszy Ci 8 gb zawsze możesz w domowych warunkach walnąć update ;)

Co do telefoniku, bawiłem się nim w salonie, chciałem go wziąć ale to pisanie sms'ów mnie załamało, a że jestem osobą która pisze masę esek nie zdecydowałem się na ten telefon...
 
Osobiście jestem w miarę zadowolony z mojego LG. Czasem ciężko używać tego ekranu bez rysika (problemy techniczne, tym bardziej że go zgubiłem), ale ogólnie to dobry telefon...
 
Telefon jest fajny jednak moim zdaniem. Gorzej wygląda od kp 500 ale ma więcej funkcji ;p
 
Osobiście jestem w miarę zadowolony z mojego LG. Czasem ciężko używać tego ekranu bez rysika (problemy techniczne, tym bardziej że go zgubiłem), ale ogólnie to dobry telefon...
Mówią, że bardzo dużo daje kalibracja ekranu, nie wiem, bo nigdy nie miałem rozkalibrowanego.

Zrób to wilgną wykałaczką [kalibracje].
 
ja tez go posiadam od paru dni i jest bardzo dobry parę razy upadł mi na płytki i nic się nie stało ani żadnej rysy wszystko działa dobrze nie gubi zasięgu dobrze się ogląda w nim filmy telefonik jest bardzo dobry jest warty kupna ..
 
wlasnie sie mi zepsul bluetooth, aciskam wlacz i sie nie wlacza.. ogolnie to fajny telefonik.
 
Telefon u mnie jest na +
Gdyby nie to że zbił mi się wyświetlacz pewnie dalej bym go miał.
Jedyny minus to Aparat, niby 5 mpx a słabszy niż w nokii n73 (leprze zdjęcia wychodziły mi nokią, to samo z filmami)
 
W cenie (250-300zł) czego się można spodziewać? :)
Myślę, że telefon jest rewelacyjny. Ma aparat, dwie kamery (jedna 5mpx - druga do wideorozmów) - robi rewelacyjne zdjęcia, kwestia ustawień, ma zasięg 3g, bluetooh, możliwość oglądania filmów DivX, mp4, avi itd na całym ekranie. Jest bardzo głośny.
Jak kolega wyżej napisał rysik jest zbędny, ponieważ jest bardzo czuły.

Najlepszy plus to taki, że możemy go naprawić sami, przez komputer i odpowiedni software :)
 
Myślę, że ten telefon można spokojnie polecić wszystkim którzy lubią nowe technologię.Aparat 5 Mpix rzeczywiście może cudów nie robi jak na tą rozdzielczość, ale do robienia zdjęć jest aparat fotograficzny, a nie telefon :)Telefon jest idealny dla osób które lubią oglądać filmy na komórce oraz słuchać muzyki.
Minus nie ma możliwości wgrania motywów bez ingerencji w soft ;/
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
luk122 LG 1 Odpowiedzi
D LG 8 Odpowiedzi
D LG 1 Odpowiedzi
C Dyskusje o aplikacjach Java 2 Odpowiedzi
Z LG 2 Odpowiedzi
Top