Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Kupiłem telefon LG Cookie i mam pewien problem. Lubie sobie pograć na telefonie więc instaluje dosyć sporo gierek na telefonie przedtem miałem SE k800i a na nim koło 150 aplikacji. A na LG-ku po zainstalowaniu jakiś 20 wyskoczył mi komunikat że maksymalna liczba aplikacji jest już zainstalowana i nie moge nic więcej wrzucić chyba że coś usune. Nieco mnie to zirytowało bo po zainstalowaniu paru potrzebnych aplikacji jak np. opera zostaje mi koło pietnastu gierek. Jest to smieszne. Może w jakiś inny sposób moge tą ilość zwiększyć??
 
Nie mam tego telefonu, ale mogę Cię zapewnić, że nic z tym nie zrobisz ;) chyba że po prostu masz za mało pamięci - spróbuj instalować na karcie.
 
Mam karte 8GB wiec miejsca mam sporo a instaluje gierki na karcie???
 
no to bardzo dziwne;] Ja mam wgranych okolo 50 aplikacji i gier i wszystko smiga..
 
Dałem go teraz na gwarancje wgrają mi nowego flash-a to zobaczę czy mogę wrzucic więcej.
 
domyślam się co możesz mieć źle w telefonie, w ustawieniach: Ustawienia - gry i aplikacje, i z kwadracika na górze, który Ci się rozwija wybierz ; Menedżer pamięci i powinno być zaznaczone pamięć zewnętrzna. Domyślnie jest ustawione jako pamięć telefonu i to moze być przyczyną. W chwili kiedy wgrywasz nową grę zamiast na karcie zapisuje się na tel.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top