Koniec z Hide

Temat w 'Ogłoszenia' rozpoczęty przez CNK, 16.07.2008.

1. CNK

CNK Zawsze Spoko! GSMX Team

Otrzymane lajki:
    960
    W związku iż dostaje po kilkanaście mejli tygodniowo z pytaniem czemu nie ma linków, dlaczego nie widać, wtf itd. moja propozycja jest następująca:

Hide - tylko dla zalogowanych - każdy po zalogowaniu widzi link
    Piwa - jako dobrowolna, nieprzymusowa forma wynagrodzenia

Co o tym myślicie?

2. Google AdSense Reklama

3. Sub-Sero

Sub-Sero Były "Dobry ^_^"

Otrzymane lajki:
    92
    hmm... ile ja tam mam tych piwek :P ale jedna rzecz jest dobra w piwkach ile osób ściągnęła plik, widać jakie jest zainteresowanie, w co lubią grać użytkownicy itp. Ale tak naprawdę mi nie są potrzebne te piwka, a ludzie mnie przerażają na PW i gg że nie widzą linku...

4. eMeL

eMeL Barca!!!

Otrzymane lajki:
    25
    A gdyby tak było to żeby dostac rangę piwosza to zmienilibyśmy pułap np z 1000 do 400 piw czy zostało by tak jak jest?

5. Helcio

Helcio Forumowicz

Otrzymane lajki:
    0
    jestem za
    no z tym to jakiś pożytek z piwami można by było zrobić np. jeżeli ktoś poleca tą gre to stawia piwo albo jak ta gra/aplikacja w ogóle działa :P głupie przykłady ale trzeba te piwa jakoś wykorzystać :)

6. CNK

Otrzymane lajki:
    960
    ehe, a kolejna rzecz, to zamieniłbym te piwa na "podziękowania" i chyba każdy nowy, nawet 86 letnia babcia wiedziała by o co biega.. :)

nalio i tak na vBulletin masz 111 piw tylko :P

Ostatnio edytowany: 16.07.2008
  7. akro12

akro12 Szef

Otrzymane lajki:
    276
    CNK właśnie możesz zrobić na podziękowania będzie lepiej i nie będzie pytań "jak postawić piwo?" (chyba nie będzie :D)

A i jeszcze te linki po zalogowaniu - moim zdaniem to jest niepotrzebne. Nie lepiej zrobić, aby użytkownik niezarejestrowany widział tylko dział Info, a resztę dopiero po zalogowaniu? Tak to jak jest jeszcze włączone, że użytkownik niezalogowany może pisać posta to robi się tylko spam.;)

8. CNK

Otrzymane lajki:
    960
    posty dla gości się wyłączy, ale forum goście muszą widzieć. Bez tego roboty za mało stron zaindeksowały w wyszukiwarkach.. ;)

9. akro12

akro12 Szef

Otrzymane lajki:
    276
    A tak nie pomyślałem ;) A posty dla gości myślałem, że są nadal włączone tak jak to było wcześniej.;-)

10. CNK

Otrzymane lajki:
    960
    czyli rozumiem wszyscy są za? :D wiec po południu wprowadzone zostaną odpowiednie zmiany ;)

Poleć tę stronę