Koniec przerwy technicznej serwera ;)

Jak widać forum już działa, kilkudniowa przerwa spowodowana była pracami technicznymi aktualizacją i serwera. Pojawiły się kłopoty z samym systemem, jednak admin naszego serwera znalazł rootkita, a dla bezpieczeństwa cały system był stawiany od nowa.
Stara wersja PHP (5.2.6-1 + lenny3) została przy okazji zaktualizowana do 5.4.

Na przyszłość, zanim zalejecie mnie spamem z pytaniami "co jest z forum i dlaczego nie działa" polecam sprawdzić najpierw: http://czydziala.pl/sprawdz/mojserwer.net ;)

Pozdrawiam,
CNK.GT
 
Przy pisaniu nowych tematów mogła pojawić się pusta strona - skrypt tapatalk nie radził sobie z nowszą wersją PHP, zaraz sprawdzę czy są aktualizację :P
 
Przy pisaniu nowych tematów mogła pojawić się pusta strona - skrypt tapatalk nie radził sobie z nowszą wersją PHP, zaraz sprawdzę czy są aktualizację :p
Przy cytowaniu i edytowaniu również się pokazuje "pusta strona". W sensie że nie ma cytowanej/edytowanej zawartości, tak jakby czysty post.
 
  • Lubię to
Reactions: CNK
Przy cytowaniu i edytowaniu również się pokazuje "pusta strona". W sensie że nie ma cytowanej/edytowanej zawartości, tak jakby czysty post.
ok, poszedł downgrade do 5.3, z tym 5.4 jeszcze sporo problemów - nie tylko u nas (można o tym poczytać na forum vbulletin.com)

Dzięki za spostrzegawczość ;)
 
Zbugował się pehap od nadchodzących wydarzeń na stronie głównej

edit: i np ta strona (link od kalendarza od wydarzenia): https://forum.gsmx.pl/kalendarz/2O13/5/1/ przekierowuje tutaj: https://forum.gsmx.pl/5/fotografia-i-grafika
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
  • Lubię to
Reactions: CNK
nie robiłem z tym nic bo byłem na działce (w końcu ładna dziś była pogoda)

Zbugował się pehap od nadchodzących wydarzeń na stronie głównej
to wina wyłączonych short_open_tag'ów, póki co zmieniłem początek skryptu z <? na <?php, a niedługo opcja zostanie włączona w php.ini i wszystkie inne skrypty zaczynające się od <? będą śmigać :P

edit: i np ta strona...
rewrite rules niezmieniane od dość dawna, od paru lat nikt tego nie zauważył, albo nic takiego się nie wydarzyło - sytuacja nie ma akurat nic wspólnego z nowym systemem ale poprawiłem reguły do przyjaznych linków na nieco inną strukturę ;)


ciekawe co jeszcze mnie zaskoczy...



Edit:
Short open tag'i włączone w php.ini, powinno być ok
 
Ostatnio edytowany:
No zaskoczy, zaskoczy :D

Pacz tu:


Naqrwałem posta, dałem podgląd a tu jebs ! Ikonkę programu przechwyciło, ale jego logo (?) już nie... I znów php...
 
działa wam tapatalk2 ?

CNK
spoko, raczej rzadko z tego korzystałem :)
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
specjalnie wyłączony, jak znajdę chwilę to lookne na to, aktualnie zajęty jestem czymś innym :P
 
Jeszcze taki mały szczegół (nie pamiętam czy tak było, czy nie), miesiące nie są spolszczone np przy: Dołączył: 18 Jun 2005r.
 
Mi np. dzisiaj nie pokazuje tabeli pisanych ostatnio postów .przez użytkowników ..
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top