Katastrofa Samolotu prezydenckiego

Każdy chce błyszczeć a prawda jest taka,że nie wierzę w to żeby pilot był aż tak głupi by zahaczyć o anteny i drzewa ,i lecieć dalej.
Jak Ci ludzie mogli coś widzieć???? Mgła była nisko a Ci z lotniska nic nie widzieli!
Czy to nie dziwne,że nagle Putin chciał ujawnić te wszystkie teczki Katyńskie??
Rosjanie przez 70 lat nie przyznawali się do zbrodni w Katyniu!
Żyjcie dalej i cieszcie się kruchym życiem!
Kaczyński Putinowi na rękę nie był i o tym każdy wie!
Łatwo jest sterować głupim społeczeństwem!
Nigdy się nie dowiemy czy Pan Kaczyński chciał naprawić Polski,nigdy się nie dowiemy jak było z tą katastrofą,Rosjanom nie uwierzę,na pewno nie tym,którzy rządzą tym krajem!
Historia się powtarza!
 
Teraz gdy Putin jest w komisji która ma wyjaśnić przyczyny katastrofy pewnie wszystkie akta utajni jak te z Katynia i nic się nie dowiemy
 
Piloci zawinili :P albo pogoda
 
Piloci, bo nie powinni lądować. Podobno najlepszy polski pilot tam był. Może za bardzo wierzył w swoje możliwości i przesadził. Co się stało, to się nie odstanie więc trzeba żyć dalej. Żal mi tylko rodzin, i samych ludzi mądrych i zasłużonych, którzy zginęli. Najbardziej mi szkoda Jarosława Kaczyńskiego. Zawistny człowiek, ale przeżył podwójną tragedię i jeszcze jego matka jest bardzo chora, albo już umarła i ma ciężką sytuację...
 
Kondukt z ciałem Prezydenta jedzie właśnie przez Warszawę do Pałacu Prezydenckiego...
 
Mnie trochę już denerwuje ta cała sytuacja... 2 dni non stop na każdym kanale telewizja nadaje o tej katastrofie, rozumiem wielka strata zginęła sama elita,ale jeżeli będzie tak przez resztę dni żałoby to ja nie wytrzymam...
 
Mnie trochę już denerwuje ta cała sytuacja... 2 dni non stop na każdym kanale telewizja nadaje o tej katastrofie, rozumiem wielka strata zginęła sama elita,ale jeżeli będzie tak przez resztę dni żałoby to ja nie wytrzymam...
Tak najlepiej wszystko zapomnieć po jednym dniu ^^ Widzę, że nie masz sumienia... Tyle ważnych, dobrze wykształconych osób zginęło, a Ty narzekasz że przez 2 dni o tym gadają non stop ^^

Najgorzej jak to wina pilotów, bo wtedy ich rodzina może nawet odszkodowania nie dostać...
 
Eh, po co zakładać temat o tym? Radia, telewizji, śledzika na nk nie macie, żeby się o tym dowiedzieć?

"Tych wszystkich zmarłych ch*j obchodzą Wasze świeczki i zdjęcia na n-k" - Opis mojego znajomego popieram.

Jak jest rocznica śmierci Papieża to idzie się do kościoła pomodlić, a nie wklepywać tematy na forum...

Wiesz co jak masz pisać takie bzdury to sobie odpuść. Jeżeli temat ci się nie podoba to się nie wypowiadaj...
O tym wydarzeniu dowiedziałem się wczoraj właśnie z tego tematu i dzięki jego autorowi.
Szkoda że sam pierwszy nie założyłeś tego tematu prawda???
Piękne orędzie naprawdę...
PO PROSTU Ż.A.L....
 
Powiem tak,Rosjanom (tym co tam rządzą) do końca wierzyć nie będę.
Możliwe że pilot stracił panowanie wyobraźcie sobie lecicie samolotem,wieziecie bardzo ważne osobistości,nic nie widać,lotnisko jest tragiczne,twój szef naciska,że masz tu wylądować sam Prezydent Kaczyński chce abyś tu wylądował,nie działają radary,nie da rady nigdzie indziej nie masz prawa wylądować,gdybyś ich nie posłuchał zostałbyś nazwany dywersantem,zdrajcą i Bóg jeden wie kim jeszcze,ponieważ nie chciałeś wylądować na tym lotnisku.
Tak ,wiem,wiem większość by nie posłuchała i by poleciała gdzieś indziej ale realia są inne i wiem jak człowiek się czuje w takiej sytuacji,nie mówiąc o tym,że to ogromna maszyna!
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Tak najlepiej wszystko zapomnieć po jednym dniu ^^ Widzę, że nie masz sumienia... Tyle ważnych, dobrze wykształconych osób zginęło, a Ty narzekasz że przez 2 dni o tym gadają non stop ^^


Nie o to mi chodzi źle mnie zrozumiałeś. Wiem jaka to ogromna tragedia dla Polski, ale także całego świata i wiem również , że tam zginęła sama elita. Popatrz na taki TVN nigdy nie interesował się prezydentem, źle interesował się nim , ale w celu wyśmiewania go, a teraz tak bardzo im go szkoda, rozumiem każdego człowieka szkoda, ale dlaczego wcześniej o tym nie pomyśleli?.

Jeszcze jedna sprawa mnie denerwuje otóż, za żywotu prezydent był na ogół "lekceważony", wyśmiewany przez naród, a po śmierci jest wychwalany jako najlepszy prezydent w historii Polski, czy aby nie za późno ?
 
Dobra strona Polaków to taka,że o zmarłym nie mówi się źle i dobrze!
 
Powiem tak,Rosjanom (tym co tam rządzą) do końca wierzyć nie będę.
Możliwe że pilot stracił panowanie wyobraźcie sobie lecicie samolotem,wieziecie bardzo ważne osobistości,nic nie widać,lotnisko jest tragiczne,twój szef naciska,że masz tu wylądować sam Prezydent Kaczyński chce abyś tu wylądował,nie działają radary,nie da rady nigdzie indziej nie masz prawa wylądować,gdybyś ich nie posłuchał zostałbyś nazwany dywersantem,zdrajcą i Bóg jeden wie kim jeszcze,ponieważ nie chciałeś wylądować na tym lotnisku.

Ale to i tak pilot decyduje o swoich działaniach. Prezydent nie był ekspertem lotnictwa. Więc gdyby nalegał, pilot i tak ma prawo odmówić lądowania..
.
 
Ale to i tak pilot decyduje o swoich działaniach. Prezydent nie był ekspertem lotnictwa. Więc gdyby nalegał, pilot i tak ma prawo odmówić lądowania..
.
Niby prawda, miał prawo odmówić, ale mógłby wtedy wylecieć z pracy za nie wykonywanie poleceń. Zresztą na pokładzie był również Dowódca Sił Powietrznych z tego co wiem... Nie wiadomo jak to było.
 
Najdziwniejsze jest to że rosjanie ktorzy utrzymywali kontakt z pilotem samolotu, twierdzą że nie nasi nie umieli rosyjskiego.. Ale taki doświadczony pilot napewno znał język... Zastanawia mnie to czy coś stało się na pokładzie że się nie odzywali, czy rosjanie po prostu kłamią..
 
Oglądaliście to :?:




Co o tym sądzicie :?:
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Oglądaliście to :?:




Co o tym sądzicie :?:

Wystrzały zaraz po upadku samolotu.. Moim zdaniem ochroniarze mieli bron na pokladzie, która wypaliła na skutek dużej temperatury. Ale to tylko przypuszczenie.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
A mi tu coś nie pasuje i tyle.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top