Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Sony Ericson w810i. Mam dylemat nie wiem jaką pamięc z karty pamięci sobie wybraz czy większą a zarazem droższą czy mniejszą i tanszą. Moze Wy mi coś poradzicie
 
wiesz to zależy od ciebie ile pamięci potrzebujesz ja miałem w N6230i 256mb to było za mało
więc kupiłem 1gb jest dużo ale więcej pamięci nie zaszkodzi :mrgreen:
 
Do 810i polecam 2gb , ponieważ niektóre sony ericsony w 810i ze starym softem wolno obsługują 1 giga.
 
czy to jest pewne że przy 1GB tewl sie zacina, bo ja chce kupic taką karte i teraz mam dylemat, a jak sie przycina przy 1 GB to chyba przy 2 GB tym bardziej
 
obecnie posiadam k800i ale wczwśniej miałem w810 powiem tak 2gb to raczej za dużo bo zdażało się ze i na 1gb się wieszał ale jak kupiłem kartę 1gb z firmy sandisk to diałała be problemu ^^
 
Kup se 1GB. Bo przy 2GB bardzo ścina. A jak ci to niewystarcza to kup sobie 2x1GB i poprostu wymieniaj sobie.. Ale w telefonie raczej trudno napchac 2GB dzwonkami i innymi duperelami.. 1GB raczej starczy :ok: :good:
 
Ja mam SE W810i,jak go kupilem dostalem gratis 512MB,ale przy mozliwosciach tego telefonu,okazala sie na karta bardzo mala.Teraz mam 1GB.Troche muzy sie miesci,a o filmach i folderach ze zdjeciami nie wspomne.Goraco polecam 1GB.Przy wiekszych bedzie mulic telefon.
 
Ja mam SE k550i i karte 2GB! Nigdy mi się telefon nie zacioł! A karta chodzi wyśmienicie!
 
Ja już drugi dzień mam ten telefon z kartą 2GB firmy sony mniejsza sie nei opłaca mam juz prawie 100 gier nie wiedzieć po co dużo grafiki ale mneijsza o to najlepsza duża bo mozesz spokonie robić max rozdzielczosc zdjecia filmy i wszystko ;]
 
mam obecnie se k750i, mam 1GB kupiłem ją w listopadzie 2007r, mam na niej ponad 100 utworów, 50 gier,6 filmów. zostało mi prawie 200mb pamięci. POLECAM 1GB. wybór należy do Ciebie
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top