Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Może być taka wada, że jak się zdejmie obudowę to czasami trudno bardzo ją założyć.A poza tym to telefon jest cool 8)
 
Jeden z najlepszych wytworów SE :) miałem go bardzo długo i jedyna wada jest tylko to, ze czasami sie wiesza :) jak kazdy SE :P
 
http://forum.gsmx.pl/uzytkownicy/6364/k800i_mati.html
k800i_mati:glupie karty pamięci aparat 2 mpx i bateria << wady
K750i to super fon i ani jedna z tych rzeczy nie jest dla mnie wadą
 
mialem ten tel i niestety niemoge powiedziec nic dobrego najpierw zepsul mi sie jojstic a potem glosnik :( nie polecam
 
Oj telefon jest super super, że ma wymienna pamięć, latareczkę ( bardzo mi się przydawała gdy go jeszcze miałam) Ogólnie to ma wszystkie funkcje co potrzebne chociaż w porównaniu z c 902 którego teraz mam to ma mniejszą rozdzielczość aparatu ale za to dźwięk głośniejszy niż w c 902
Ogólnie jest super moja siostra zrezygnowała z nowego telefony który miał troszkę mniej funkcji i wzięła
ten mimo iż był on już troszkę zarysowany przez moje użytkowanie...

P.S.
Acha i po półtora roku zaczął mi się psuć joystick...
 
Ja go mam dluzszy czas i nie narzekam. Moim zdaniem jest super. Zamiezam go przerobic na W800i
 
k750i to super fonik dżojstik sie prawie nie psuje można nim żucać i nic sam testowałem ;) na fonie brata heh
 
ogolnie telefon spoko bez wad chociaz napewno jakies sa nie ma idealnych telefonow
 
zgadzam się ten telefon jest dobry
 
to jeden z ostatnich modeli SE do których nie miałem żadnych zastrzeżeń.
 
Telefon b. dobry , parametrami zbliżony do Nokii 6230i
 
mam Sony Ericssona K750i jest to pokrewna wersja ale nie narzekam jedynym minusem w sony ericssonach jest słaba bateria proste rozwiązanie kupno nie orginalnej mocniejszej baterii pozdrawiam
 
czesto psuje sie klapka aparatu i yojstick
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top