Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
w moim w300i nie ma joya (chociaż i tak ten telefon to śmietnik oO ) , ale widze po telefonie kolegi (chyba k300) ,że po roku joy chodzi tragicznie
 
To zalezy. Nawet w slabszych telefonach jak ktos "BARDZO" szanuje joya to on przetrwa :) Osobiscie nie polecam takich telefonow.. Zgadzam sie z opiniami reszty uzytkownikow, ze joy jest tragiczny.. za szybo sie psuje..
 
niby sie szybko psuje ale jak sie uważa na niego to nic mu nie ebdzie:)
 
w tych tańszych modelach to na pewno padają a w tych droższych to baaaardzo rzadko , chyba że ktoś dba o telefon to nawet w tych tanich nic się nie stanie ...
 
Nie ma rozgraniczenia na joy'e w telefonach dorższych i tańszych, bo sam joy w obu wersjach cenowych jest taki sam. Tak jak wcześniej wspomniałem yoj w SE wystarczy co jakiś czas wyczyścić. Nie robiłęm tego w K300 i było jak było, joy się czasami zacinał (po roku), natomiast w K310 po roku joy chodził tak samo jak pierszego dnia od zakupu. Nowe SE nie mają już joy'ów tylko ich "imitacje" ;-)
 
ja nie czyszczę joya w k800i bo otworzyć przedniej obudowy nie umiem


najlepiej telefon z patyczkiem np:w960i,p1
 
to zależy od telefony czy stary czy nowy... jak nowszy to joy jest wytrzymały, w starych typy k300 to szybko padają... po prostu trzeba oszczędzać joystick-i i czyścić sprężonym powietrzem jak było wyżej wymienione... chociaż mi osobiście bardziej się podoba jak ma mój kolega chyba w w800 czy w810 zamiast joya klawisze takie fajne :P takie cos mogliby stosować lub żeby samemu dało się taki bajer zamontować za niewielka cena... to się raczej by nie psuło... koniec bo się rozpisałem :P :-x
 
Moja mama ma k510i około pół roku i wszystko gra!
A ja mam k550i przez ponad pół roku i jestem zadowolony!
Polecam i pozdrawiam!!!
 
Mój kumpel kupił sobie k800i i cieszył się dobrze działającym joyem około 2 tygodni, ja wcześniej miałem t610, k700i i k310i, jedynie w k310i joy chodził mi dobrze
 
ale to wszystko zależy od poprzedniego właściciela i traktowania tego Joy'a .. sprężone powietrze i rura ... trzeba regularnie czyścić ( ja jak mi nie chce cchodzić to blokuje klawiature i joy em krece we wszystkie strony i to pomaga .. ) :)
 
Ze sprężonym powietrzem trzeba uważać bo czasem lecą krople, a to może niekorzystnie wpłynąć na telefon...
 
Słyszałem, że dobrym sposobem na joy w telefonach SE jest mała kropelka spirytusu na joy, tzn lekko zamoczyć warstwę pod głównym joyem. Kumpel tak zrobił i mu zatrybiło, chociaż sposób wydaje mi się bardzo ryzykowny ;]
 
W telefonach SE chyba psuje sie najszybciej joy. Ale można wymienić go na nowy i będzie smigał dobrze wymiana koszt ok.30zl z montarzem.. Ja po pół roku wymienilem w k700i bo sie lekko przycinal dalem 30zl wstawili nowy i juz smiga okolo 9miesiecy.. POZDRO :ok:
 
W sony ericssonach psują się joystkicki , ale myślę, że w innych modelach również :) Dlatego najlepiej kupić telefon bez joya, np. sony ericsson w810i :D :mrgreen:
 
powiem wam :nieważne jaki ma się model SE to o joystick trzeba DBAĆ (chyba że jest to model który nie posiada joysticka:))
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
M E-Booki 0 Odpowiedzi
D E-Booki 0 Odpowiedzi
D E-Booki 0 Odpowiedzi
M Audiobooki 0 Odpowiedzi
D E-Booki 0 Odpowiedzi
Top