Hmmmm. Może jak byś pomodził to byś zainstalował ale nie baw się w takie klocki bo jeszcze coś zepsujesz :) Jedyną chyba możliwością downgrade do 6.1 to wgranie go na hama i pózniej wyciągnięcie go z recovery mode. Jest jeszcze opcja downgrade'u przez redsn0w ale nie testowałem osobiście ;> uruchamiasz redsn0w dajesz extras>even more>restore wskazujesz 5.1.1 i robisz co każe redsn0w. ;>
 
iFile mam a mobile substrate to chyba nie ;p
wytłumacz mi, dlaczego nie mam ani jednej paczki w cydii .. ?
Bo myślałem, żeby zresetować cydie ;D ? da się:) ? Bo to by może pomogło :))
Ale mam prośbę ;D napisz do mnie na PW, albo tutaj szczegółową instrukcje ;D to Ci dupy nie będę zawracał ;D Tak sądze xDD
 
Musisz mieć paczki w Cydii... Tak to by Ci się chyba telefon nie uruchomił :) Wchodzisz w Cydię następnie zakładka Manage u dołu następnie klikasz Packages i tam musisz mieć paczki... Jeżeli nie ma to rób restore+jailbreak+przywrócenie kopii.
Jak instalujesz SBSettings, Winterboard lub inne dodatki musi Ci się zainstalować Mobile Substrate ;] Możesz zrobić screen z packages?
 

Jak widać nie ma ani jednego pakietu... Wszedlem manage->packages.. :) w sources tez nic nie mam :) Mam jakieś servery ale nic w srodku..

Zauważyłem, że jest ios 6.1.1 ja mam 6.1 wiec mam pytanie, czy tym samym JB makerem można zrobić jb ? :) Bo takto zrobie reset cydii ;)


EDIT.
Problem rozwiązany ;) zrobilem JB a nowy ios :)
 
Ostatnio edytowany:
Czyli już masz te paczki?:] Taaa? Bo już się sam gubię w twoich postach :D Co do tych błędów co Ci wyskakują to mi też się pojawiły. Nie przejmuj się nimi bo to wina servera. Dobra jak wam xSellize nie pasuje to dodajcie
Kod:
http://repo.biteyourapple.net/
i z niego należy zainstalować "AppSync for 5.x+". Później tylko synchronizujesz z iTunes i masz :)
 
tylko teraz tak :
z xsellize zainstalowałem appsync 5.x + ale powiedz mi taka rzecz. Ściągnąłem sobie garageband, kliknąłem dwa razy ale gdy synchronizuje iphone'a to aplikacja nie pojawia sie na springboardzie .. ;/ Co robić ? :)
A co do gpsphone ? bo mam rom, bios i kutwa nie dziala xd
 
Zapewne źle synchronizujesz :) Jak klikniesz na iPhone w iTunes, to później masz takie zakładki, typu: Podsumowanie, muzyka, filmy, książki, programy itp. Klikasz na programy a następnie w pasku z lewej strony szukasz dodanej aplikacji i klikasz instaluj. Później synchronizujesz i masz na Springboardzie. Co do gpsphone jak już go zainstalowałeś to wrzuć przez WinSCP gba_bios.bin i romy do /var/mobile/Media/ROMs/GBA/

Jak nie będzie coś działać to najlepiej dodaj
Kod:
http://ihacksrepo.com/
do sources. I pobierz gpSphone, gpSphone bios. Następnie wrzuć romy i git. Jeżeli nie wiesz jak używać WinSCP z iPhone'm to poszukaj w googlach. Podpowiem Ci że potrzeba Ci wifi oraz adres ip iPhone'a w sieci lokalnej, openSSH z Cydii, oraz program winscp dla twojego systemu operacyjnego(Windows zapewne). :D
 
No dobra, ale problem w tym, że jak nie mam podłączonego iphone albo w nim nic nie robie to ta appka jest w bibliotece.. :) A tam gdzie ty mówisz jej nie ma :) ? jak to wytłumaczyć ? :))
No ok, spróbuje tym sourcem :) A może być wrzucane za pomocą ifunbox ?

EDIT.
Dobra, ja juz mam wszystko rozwiązane. Doszedłęm do tego, że garageband zajmuje ~0.6 gb wiec ... a ja mialem plik co miał 0.4 xD dlatego nie chcialo się zainstalować ;)
a co do gba to mam gba.emu :) lepsze moim zdaniem niz gpsphone :) także polecam :)

Nodi! dzieki za pomoc ;D
 
Ostatnio edytowany:
W końcu się zdenerwowałem i pogrzebałem w Cydii. Nie wiem co zrobiłem, ale wszystko działa jak chciałem. Wielkie DZIĘKI!
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top