jakiej myszki używacie / co polecacie

Planuję w niedługiej przyszłości zmienić myszkę, obecnie mam już 3 razera diamondback (magma) - chętnie bym przy niej został, ale jej nie produkują od dawna ^^ i nie da się kupić nowej, a korzystam z nich od yyyy sam już nie wiem jak długo. Planuję kupić coś w granicach 150zł obecnie razer trochę przesadza z cenami za niektóre modele. Myszkę zamierzam wymienić bo stała się mniej precyzyjna może to przez ślizgi (pady staram się co jakiś czas prać lub wymieniać więc to nie ich wina). Więc chwalcie się co macie lub co polecacie
 
Wolę nie mówić co mam (w tej cenie co podałeś to kupię 5-6 moich myszek).
Kolega ma Logitech X7 i bardzo sobie chwali.
 
A4Tech x-750 green fire. Polecam . Jednym przyciskiem zmieniasz czułość. Masz 7 guzików z czego 5 programowalnych, ładny wygląd [jak nazwa mówi zielony ogień] dobrze lezy w dłoni, jest laserowa co zwiększa jej precyzję. Za 70zł możesz już mieć nówkę ze sklepu ..
 
ja też polecam a4tech'a, mam x-750 red fire ;) służy wiernie już ze 2 lata i nie zanosi się na to aby coś w niej miało się zrypać
jest duża, wygodna, ręka się na niej nie męczy i nie ślizga
 
Używam myszki Razer es-c 123
 
Ja mam Razer Deathadder. Wspaniała myszka do gier - idealnie leży w dłoni i jest niezwykle precyzyjna. Po tygodniu przygody z tą myszką zapomnisz o istnieniu innych ;). Jedyny minus to cena....
 
A co polecicie do laptopa? Potrzebuje jakiejś bezprzewodowej myszki, która nie będzie duża, ale jej profil będzie na tyle odpowiedni, że będzie się ją dobrze trzymało.

Obecnie korzystam z mychy kabelkowej, która była dorzucona do pokrowca z Targusa - jednak jest problem z zaznaczaniem. Gdy przytrzymuje ją i przesuwam np. w celu zaznaczania tekstu, to nie ma możliwości by zaznaczyć to co chce. Tekst się odznacza co kilka milimetrów drogi kursora.. :D

Na 100% jest to wina myszki, bo Logitech bezprzewodowy ze stacjonarnego kompa podłączony do lapka działa tak jak trzeba.

A więc podsumowując, szukam małej myszki do laptopa, która dobrze siedzi w ręce, jest bezprzewodowa i nie będzie z nią problemów przy zaznaczaniu (przesuwanie z jednoczesnym przytrzymaniem lewego klawisza) :D
Cena najlepiej do ~100zł jak się będzie dało. Bezprzewodowa pozwoli uniknąć zawijanie kabla, jednak będzie dalej lecieć spadając na ziemię, więc wolałbym nie wydawać więcej na mysz którą będę przenosić :P
 
Podbijam (nie dawajcie mi ostrzeżenia :P)

Aktualnie przymierzam się do myszki laserowej LOGITECH M705.
Czy znacie może coś podobnego w tej cenie (~130-140zł)? Byle z odbiornikiem o wielkości "nano" (bo ma być do lapka) i opcją długotrwałego działania, co bym nie musiał zbyt często pamiętać o wymianie aku.
Logitech gwarantuje 3 lata działania na jednym komplecie baterii :)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top