Siema wszystkim od paru dni mam nowy tel. z windowsem i nie wiem jakie gierki ściągać wersja windowsa 5.0 tel. spv c600 rozdzielczość 320x240 co doradzacie :)?
 
Trudno powiedzieć jaka gra jest dla ciebie... Skąd mam wiedzieć?

Po prostu przejrzyj dział Gry[WM] i wybierz gry pod WM5 i rozdzielczość QVGA:
np.
http://forum.gsmx.pl/14553/racing-thunder.html
 
No cóż chodzi mi o gry rpg i cos jak assasins creed jeśli zna ktoś jakieś fajne gierki z takich kategori to podajcie tytuły :)
 
Zobacz czy ci ta z pierwszego postu zadziała.Może jest na QVGA
http://forum.gsmx.pl/19304/assasins-creed-hd.html

...
 
Troche nie w temacie ale nie chce zakładać nowego wątku na jedną odp. muszę kupić adapter żeby z karty micro sd zrobił mini sd i nei wiem gdzie można kupic (poza allegro) chce kupić sam adapter a nie z jakas karta pamięci to wie ktoś gdzie można to kupić:)?
 
Najczęściej taki adapter z microSD zrobić MiniSD dostawało się razem z kartą.

Jeśli masz kartę z kingston (np.większą niż 1gb) to kup sobie kartę 1Gb kingston microSD z adapterom miniSD (1gb są tanie ok 19~~zł) a adapter będziesz mógł urzyć do swojej.
Karty kupisz w karzdym (albo 80%) sklepie elektronicznym RTV
 
no chwilowo środki finansowe mi na to nie pozwalają mam tylko 12 zł :( ( tydzien temu kupiłem sobie buty ) w sklepie nie można kupić samego adaptera? a jeśli nie to nie sprzedają już kart pamięci 512mb z adapterem ??
 
Ostatnio edytowany:
Spytaj się w najbliższym punkcie sprzedaży RTV o 512mb z adapterem.(Nigdy nie słyszałem o osobnym adapterze ale może są... nie wiem)
 
W jednej galeri handlowej jest skup.sprzedarz telefonów i części może tam być atapter sam do kupienia ??
 
Wątpię...
Jedynie nowe karty pamięci będą mieli ;]
 
byłem w punkcie ery i orange w orange wogle nie sprzedaja a w erze aktualnie nie ma :((
 
poradzicie co jest lepsze dla xperi x10 mini pro? android 2.1? czy cos innego np. symbian o ile mozna miec lub windows??
 
@up...
Najlepiej to weź zainstaluj Windows 7 Ultimate:D Co za głupie pytanie...oczywiście najlepszym pomysłem jest update androida...
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top