jaki sport cwiczysz?

co robicie w czasie wolnym? trenuje ktos cos? :) ja biegam na długie dystanse i cwicze freestyle football oraz street soccer :) macie jakies pasje sportowe? i co chcielibiscie zrobic z tym zwiazanego? mi sie marza nartorolki,ale to jest mega wydatek :) kiedys tez myslałem o powerizer :) ma ktos moze taki sprzet? :)
 
od ulubionego :
1. Snowboard - zdecydowanie coś co mnie bawi/ kręci najbardziej, Nie mogę doczekać się zimy ;), do tego cała otoczka klimat strefy bezcłowe;P aaaaccchhhh
2. Kitesurfing - tego to próbowałem rok temu poraz 1 (oczywiście od kursu zacząłem i III stopi iko) bardzo wciągające spora adrenalina jak 25 metrów nad tobą wisi ,,szmata" która ma np 12metrów
3. nurkowanie zacząłem na 2 roku studiów również sporo adrenaliny na początku sporo strachu, bo jak to można oddychać pod wodą^^
4. rowery coraz częściej zamiast auta, gdybym mieszkał w Warszawie / Krakowie to pewnie bym z auta zrezygnował (no chyba, że sporo spraw lub zakupy) jak widzi się te korki o zgrozo
 
Ja dawniej Piłkę Nożną ... Teraz mam dużo treningów bo za niedługo czeka mnie praca w PSP.
A tak na co dzień to biegam rano :)
 
Aktualnie tylko rowerkiem do szkoły (ledwo 3 km), kiedyś było tego więcej.
 
Rowerek +/- 50km tydzień i nurkowanie w sezonie. Bieg do lub za autobusem też można zaliczyć do sportu ;p
 
kiedys piłka nożna kilka lat, obecnie brazylijskie jui-juitsu - świetny sport, jeśli ktoś się interesuje walkami
 
Ostatnio bieganie ~2km dziennie, rower 5km+ i część rozrywkowa ;-)> skakanie przez murki

zepsuli mi avatar :cry:
 
ćwiczę trochę na siłce, gram w piłeczkę, no i lubię pływać :)
 
czasem pochodze na siłownie i pogram w piłkę ;) nic wielkiego
 
ja gram w basket. Klubowo jak i streetball ale pogoda ostatnio nie pozwala :(
 
gram w MKS'ie mojego miasta od 4 lat, poza tym lubie pograć w kosza, siatkówkę i inne zespołowe gry, ale to już tak bardzo amatorsko
oprócz tego w zimie bardzo lubie narty
 
Piłka nożna . Gram od dziecka (4 lata jak to mi rodzice mówili) już w tym wieku ganiałem za piłką :) Teraz uczęszczam do klubu sportowego w moim mieście UKS Mechanik Radomsko (dawniej: RKS Radomsko), i pochwalę się tym, że nasi seniorzy awansowali do IV Ligi ! :) My młodziki (rocznik 96`) również gramy w lidze, zakończyliśmy ostatni sezon na 2 miejscu i niestety nie udało Nam się awansować do wyższej ligi, spróbujemy za rok :) Gram jako środkowy pomocnik, czasem też jako napastnik :)
 
Również Piłka Nożna
 
Sport zimowy to Snowboard a w lecie to jezdze na rowerze biegam i jezdze na rolkach . Gram tez w siatke
 
Ja od 5 lat trenuje Karate :) moją pasją są sztuki walki :)
 
Siatkówka, Kosz, i rowerek
 
Sporty? Tylko z duza dawka adrenaliny. Turystyka gorska (mozna sie spocic w niektorych momentach), kolarstwo gorskie.
 
Cale życie biegałem i nadal biegam bo pomaga mi nie przytyć ale i chyba to lubię :)

Jogging po prostu :)
 
Dawniej tenis, obecnie sezonowo Snowboard a regularnie Hokej i siłka :)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top