Jaki operator na kartę do taniego Internetu?

Temat w 'Ogólne dyskusje o operatorach' rozpoczęty przez VeterA, 29.10.2015.

1. X-player01

X-player01 Turysta

Otrzymane lajki:
    0
    Nowy Plush - Pełny No Limit + 10GB + Socjal Media za 25zł.
    Dodatkowo cenę można bez problemu obniżyć za pomocą promocji "5 doładowanie gratis".
    W przypadku przeniesienia numeru pierwsze 3 miesiące są z rabatem 50%, więc płacimy 12,50zł ;)

2. Google AdSense Reklama

3. rockz5555

rockz5555 Turysta

Otrzymane lajki:
    1
    Virgin Mobile - 29zł, nielimitowane, 10GB, albo a2mobile za 19 zł miesięcznie, bez limitu transferu :P

4. Hater

Hater Moderator GSMX Team

Otrzymane lajki:
    16
    Również polecam a2mobile, niedawno przeszedłem i jest bardzo ok, limitu transferu nie ma, więc korzysta z pełnej szybkości LTE (jeśli jest ok zasięg). Haczyk tkwi w tym, że po wykorzystaniu większej ilości transferowanych danych włącza się lejek (ogranieczenie prędkości):

0-5 GB - brak ograniczeń;
    5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
    10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
    powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s

upload_2017-9-25_11-10-52.png
    https://a2mobile.pl/niewyczerpalny-internet

Nie mniej jednak, użytkując Internet codziennie dość często nie udało mi się jak dotąd przekroczyć tego 5GB/miesiąc.
    w a2mobile dla każdego pakietu jest przyznany pakiet społecznościowy, dzięki czemu nie jest naliczana transmisja danych za facebooka, messengera i kilka innych aplikacji ;)
    upload_2017-9-25_11-15-39.png
    https://a2mobile.pl/pakiet-spolecznosciowy

zrobiłem zrzuty ekranu, bo nie wiem jak długo to potrwa, a nie chce mi się później tłumaczyć, że wprowadzam kogoś w błąd czy coś. Info które tutaj podaje jest aktualne na dzień dzisiejszy i nie dam sobie głowy uciąć, że aktualna promocja będzie trwała wiecznie :P

Poleć tę stronę