Jaki operator na kartę do taniego Internetu?

Temat w 'Ogólne dyskusje o operatorach' rozpoczęty przez VeterA, 29.10.2015.

1. VeterA

VeterA Turysta

Otrzymane lajki:
    1
    Cześć!

Szukam operatora, w którym tanio będzie się dało korzystać z internetu (kilka GB miesięcznie) + jakieś odbieranie połączeń/sms.

Nie dzwonie z telefonu nigdzie, czasem jednak dzwoni do mnie kurier itp.
    Jednak potrzebuje głównie Internetu do przeglądania stron Internetowych, emaila i komunikatora.

Abonament odpada. Szukam czegoś "na kartę" (prepaid).
    Jakiego w tej chwili operatora wybrać? :)

Chodzi mi o jak najniższą cenę doładowania, która pozwoli na jak najwyższy transfer miesięczny, bo limit rzędu 1GB na pewno wykorzystam, więc dobrze byłoby jakby było go po prostu więcej.

Pozdrawiam serdecznie!

2. Google AdSense Reklama

3. Vebilion

Vebilion Świeżak

Otrzymane lajki:
    0
    A nie możesz ogarnąć sobie na umowe jakiegoś modemu z play albo orange i za 20-30 zł na miecha masz spoko neta 4-5 mb/s

4. VeterA

VeterA Turysta

Otrzymane lajki:
    1
    W domu mam Internet, szukam czegoś jedynie na wyjazdy, żeby nie tracić kontaktu ze światem gdy jestem poza domem - więc jak już pisałem - abonament odpada ;)

5. DeTeMoto

DeTeMoto Turysta

Otrzymane lajki:
    0
  6. flying_dutchman

flying_dutchman Turysta

Otrzymane lajki:
    0
    Jeśli chodzi o Internet, to obecnie chyba najtańszy jest w LycaMobile - jednak nie wiem jak wygląda tam sprawa jakości usług (zasięg, jakość połączenia etc.)
    Jednak jest to międzynarodowy operator, więc nie powinno być traficznie :P

Tutaj fajne porównanie ofert internetu mobilnego: Internet mobilny na kartę - porównanie - mobiRANK.pl ;)
    Według przedstawionej tam tabeli za 7PLN mamy 2GB transferu przez miesiąc! :)
    I co najlepsze, zawsze możemy dokupić więcej jeśli nam go zabraknie :P

Strona operatora LycaMobile z informacjami dotyczącymi pakietów Internetu znajduje się tutaj - chyba sam się skuszę ^_^

7. VeterA

VeterA Turysta

Otrzymane lajki:
    1
    No okej, ale jak już przejdę do zamawiania karty LycaMobile (Free SIM | Lycamobile to którą opcję mam wybrać i czym one się różnią? Nie ma za wiele szczegółów.
    Pierwsza to jakaś "Free SIM without credit", a druga to "Free SIM with a Top-up + Extra Free Credit". Czy w przypadku drugiej opcji są jakieś ukryte koszty? Korzysta w ogóle ktoś z tego egzotycznego operatora?

8. CNK

CNK Zawsze Spoko! GSMX Team

Otrzymane lajki:
    960
    Jeśli nie będziesz wchodzić bezpośrednio z ich strony (przez co, podstrona z zamawianiem się nie tłumaczy), tylko wejdziesz bezpośrednio na adres: http://www.lycamobile.pl/po/free-sim-request (znalazłem w Google ;) ) to przejdziesz do polskiego formularza zamawiania karty. Nie ma tam co prawda już tego wyboru kart, no ale przynajmniej wszystko powinno być zrozumiałe :P

9. Czajo_PL

Czajo_PL Turysta

Otrzymane lajki:
    5
    Polecam Internet z Aero2, darmowy jest ograniczony do prędkości pobierania 512 Kb/s i co godzine są do przepisania kody, ale za 5zł/miesiąc mamy super działający Internet LTE bez kodów captcha, limit danych to 3GB, mi to całkowicie wystarcza. A dla bardziej wymagających jest pakiet 30GB za 30zł miesięcznie.

Tutaj więcej info: https://sklep.aero2.pl/

10. kamil79123

kamil79123 Turysta

Otrzymane lajki:
    0
    Również polecam Aero2 jeśli komuś zależy wyłącznie na Internecie! Właśnie korzystam z darmowego pakietu testowego i działa świetnie. Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości to można aktywować na miesiąc za darmo pakiet 30GB: https://sklep.aero2.pl/pdf/RegulaminPromocjiPakietTestowyLTE.pdf

Póki co jestem zadowolony, ale myślę że później wystarczy mi to 3GB za 5zł/miesiąc :D

11. CNK

CNK Zawsze Spoko! GSMX Team

Otrzymane lajki:
    960
    Ok, pierwszy miesiąc za mną, korzystając ile się da z Wi-Fi udało mi się prawie zmieścić w 3GB/miesiąc:
    upload_2017-5-15_14-26-57.png

Tak więc da się za 5zł miesięcznie mieć Internet LTE :)

Poleć tę stronę