Jaki antywirus najlepszy na komputer??

Witam. Chciałbym abyście mi pomogli w wyborze antywira na komputer. Coś darmowego a przy tym skutecznego. Avast odpada. Pozdrawiam:D
 
Hmm z darmowego to może Avira AntiVir.
Z płatnego ESET, Kaspersky.
 
Nod32 polecam , jak dla mnie jeden z lepszych , darmowy , nie zamula bardzo komputera jak Avast czy Kaspersky.
 
Ja mam teraz ESET Smart Security 4 i jestem zadowolony Niby płatny ale ja mam za darmo bez końca mogę ci dac link jeśli cie to interesuje
 
Ja podobnie jak kolega wyżej kożystam z 'płatnego' ESET'a i nie narzekam... Nie zżera dużo ramu, nie obciąża procesora, przejrzyste menu... A jeżeli naprawde musi być darmowy to AVG nie jest zły, wcześniej korzystałem z jego usług i bylo git.
 
Ale ESET jest free xD mam programik który przy starcie wgrywa licencje nic nie trzeba szukac itp i po polsku ^^
 
ESET nie jest darmowy, masz do niego "ᴄʀᴀᴄᴋ".
 
ja używam ESS i jest spoko. Bardzo dobra zapora, program filtrujący maile (czy nie ma wirusów) dobra baza sygnatur i nie spowalnia kompa
 
Norton Internet Security 2O10; Kaspersky Internet Security 2O10; DefenseWall - płatne
Avira; Comodo Internet Security - darmowe.
 
Dzięki wielkie kolego przyda się na pewno.
Zobaczymy jak będzie współpracował z moim komputerkem :D :D
 
Ja miałem 3 antyvirusy
1.Nod32
2.Avast
3.Eset
najlepiej mi się przypodobał nr3 jest prosty w obsłudze i dobrze wykrywa virusy
 
Najlepszy antywirus to od G DATA Software jest ;P
Total Care chyba najlepsza opcja. Nie są tanie no ale się opłaca. Na drugim miejscu można postawić Avirę, chociaż jest trochę przewrażliwiona.
I G DATA'a jest na trochę mocniejsze sprzętowo jednostki :)
Pozdrawiam
 
Dla ścisłości 1 Nod32 i 2 eset to jedno i to samo ;]
 
od ponad 5 lat używam Kasperskiego (KIS) i nie narzekam, jak ktoś ma w miarę OK komputer to będzie wszystko w porządku, na nieco słabszych maszynach może trochę obciążać CPU. Jak wiadomo od ponad roku nie ma sensu instalowanie kluczy, bo są od razu blokowane (przy najbliższej aktualizacji bazy wirusów), dlatego stosuje się teraz 'trial resettery' i jest git :zjarany:
 
Miałem KIS i mi mulił strasznie tak więc go usunąłem, avast jest dobry ale wersje domowe są słabe a pro no to już płatny obecnie używam AVG i nie narzekam a wręcz polecam. Prosty w obsłudze a do tego w wyszukiwarkach typu google zaznacza bezpieczeństwo wejścia na daną strone :-)
 
Tak Nod jest dobrym antywirem, ale najlepszym faktycznie jest gdata; ale ja nie umiałbym z nim funkcjonować :P nie przypadł mi do gustu ;-)
 
G Data posiada dwa silniki - Avasta i BitDefendera (jeżeli się nie mylę).
Jednak na starszym sprzęcie, o słabszych parametrach może stać się uciążliwy.

Stosowanie wszelkiego rodzaju cracków jest pozbawione sensu.
W internecie jest co raz więcej promocji, które pozwalają na bezpłatne i legalne zdobywanie licencji, do produktów płatnych.
 
Dla ścisłości 1 Nod32 i 2 eset to jedno i to samo
nie to samo, bo Nod32 to tylko antywirus, a jest jeszcze pakiet Smart Security - Antywirus, antyspam i firewall:
integrujący w jednym rozwiązaniu najnowszą wersję programu antywirusowego i antyspyware ESET NOD32, personal firewall oraz filtr antyspamowy
A ESET to producent. To tak samo jakbyś powiedział, że Kaspersky Anti-Virus to to samo co Kaspersky Internet Security ;)

BTW. w celu aktywacji można w łatwy sposób skorzystać z 'ESET Nod32 Keys Finder' (bez cracków, patchów i fixów), lub tradycyjnie: seriale do NOD32 znajdziemy na:
Kod:
http://densu-nod32.blogspot.com/
(wchodzimy z włączonym AdBlockiem ^^)

Tu masz opisy poszczególnych wersji programów od ESET:
ESET SMART SECURITY 4.0.314 PL
ESET Smart Security to pakiet bezpieczeństwa firmy ESET integrujący w jednym rozwiązaniu najnowszą wersję programu antywirusowego i antyspyware ESET NOD32, personal firewall oraz filtr antyspamowy. Całość tworzy skuteczne i bardzo szybkie narzędzie chroniące użytkownika przed szerokim spektrum zagrożeń. Znaną użytkownikom programu ESET NOD32 technologię ThreatSense rozwinięto o komponenty sztucznej inteligencji, znacznie udoskonalając możliwości samodzielnego wykrywania przez program nowych zagrożeń. Użytkownicy znający program NOD32 docenią również szybkość nowego pakietu. Aplikacja działa bardzo szybko i nie powinna wpływać na osłabianie wydajności pracy komputera.

ESET NOD32 4.0.314 PL
Zdobywający coraz większą popularność program antywirusowy słowackiej firmy ESET. NOD32 chroni przed różnego rodzaju wirusami, komponentami szpiegującymi (spyware), reklamowymi (adware) oraz phishingiem, sprawdzając w czasie rzeczywistym wszystkie otwierane, uruchamiane i zapisywane zbiory, pliki pobierane z Internetu oraz pocztę elektroniczną. Program cechuje bardzo wysoki stopień wykrywalności wirusów, co zawdzięcza m. in. zaawansowanej technologii heurystycznej umożliwiającej wykrywanie nowych, jeszcze nie sklasyfikowanych wirusów. Podobnie jak inne produkty tego typu, oferuje możliwość automatycznego aktualizowania bazy sygnatur wirusów przez Internet. Oprócz wysokiej skuteczności zaletą programu jest bardzo duża szybkość skanowania i niewielkie wymagania systemowe.

BUSINESS EDITION
Wersja Business Edition umożliwia użytkownikowi utworzenie kopii plików aktualizacji, które mogą zostać użyte w celu aktualizacji innych stacji roboczych znajdujących się w sieci. Aktualizowanie klienckich stacji roboczych przy użyciu kopii dystrybucyjnej pozwala na zoptymalizowanie obciążenia sieci i oszczędne wykorzystanie przepustowości połączenia internetowego.
G Data posiada dwa silniki - Avasta i BitDefendera (jeżeli się nie mylę).
czyli nie skorzystam z niego, tak samo jak nigdy więcej nie skorzystam z Avasta ;]

Stosowanie wszelkiego rodzaju cracków jest pozbawione sensu.
po to płaci się za internet, żeby cała reszta była za darmo ;)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top