Jaka najlepsza nawigacja na Samsung Galaxy S2?

Jaka najlepsza nawigacja?
Na Samsung Galaxy s 2?
 
było bardzo wiele tematów odnośnie nawigacji, wystarczy poszukać. dużo osób poleca Sygic Mobile Maps 10 lub iGo
 
Wstawka

Polecam Ovi maps lub Garmin
 
Ovi i Igo najlepsze gps polecam
 
[...] Automapa because ?


AutoMapa jest pierwszym systemem nawigacji satelitarnej, który zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych. Dzięki kompletnej siatce dróg w Polsce i dostępnych jedynie w AutoMapie adresom przypisanym do konkretnych budynków umożliwia, z niespotykaną dotąd precyzją, nawigację zarówno po krajowych jak i europejskich drogach.

Najdokładniejsze plany nawigacyjne miast, setki tysięcy dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI), unikatowa społeczność użytkowników portalu miplo.pl i głos mistrza kierownicy – Krzysztofa Hołowczyca, to znaki rozpoznawcze AutoMapy.

AutoMapa jest liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła mechanizm omijania korków i niespodziewanych zatorów drogowych pod nazwą AutoMapa Traffic.
 
Ja polecam NaviExpert ;)
ale nie jet za darmo
 
Sygic Mobile Maps 10 lub iGo ja tez to polecam
 
Myśle ze Garmin;)
 
Najlepsza nawigacja na samsunga galaxy s 2??

Proszę o wypowiedz na temat najlepszej i przede wszystkim bezpłatnej nawigacji na ten telefon . Z góry dzięki :)

[TLO]Połączyłem z podobnym tematem / CNK[/TLO]
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
jest cały dział o nvigacjach i gps:
Poradnia GPS | GSMX.co - Twoje Forum GSM

polecam Sygic Aura, igo, na forum możesz znaleźć automapę (od niedawna na androida jest pełna wersja), mapa map, ostatnio korzystałem po Polsce z nawigacji navigon również łatwo ją znaleźć i działa bdb.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
moim zdaniem najlepsza nawigacja jest naviexpert ale jest ona platna z darmowych mysle ze google maps uzywam jej i jest wpozadku:)
 
AutoMapa na Androidzie działa bardzo ładnie, bawiłem się nią na Samsungu Ace przez parę minut i śmiało mogę stwierdzić że jest lepiej dopracowana niż wersja na iPhona, która okazała się niewypałem. Sam od wielu lat korzystam z AM, ale na Windows Mobile, dlatego polecam właśnie tą nawi ;)
PS. Jak się postarasz to wszystkie będą bezpłatne.. ^^
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top