Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
siemka....
jakiej firmy karty pamięci są najlepsze..
ps. uwzględnijcie tez oczywiście cenę :wink:
bo sie zastanawiam nad kupnem jakiejś 1Gb....
 
Ja osobiście używam takiej

Służy bardzo dobrze. Ale słyszałem że kingston są dobre.
 
najlepsze są te oryginalne bo takie kingstony itp. tanie z allegro szybko sie psuja i niema pozniej jak reklamowac
 
juraz13, Moja jest z allegro i działa bez problemu. Jak nie można później reklamować można. :D
 
Kingstony, Sandiski, Sony. Te są imo najlepsze.
 
karta pamięci

ja Kingstona mam od 2 lat i nie narzekam-jest dobra.
 
Ja polecam SanDiska.Mam już ją ładne parę miesięcy :spox: i jest spoko.Nie ma z nią żadnych problemów.
 
Ja mam ''SanDisk 512MB'' i ''Sony 1GB''. Obydwie chodzą bez zarzutu.
Polecam :good:
 
też mam SanDisk ale 2 GB mam coś takigo że jak dodaje folder na karcie to mi potem wyskakuje że mam za mało miejsca na karcie a i tak mam 260mb wolnego
 
Jeżeli chcesz kupić kartę która pochodzi i nie wysiądzie po miesiącu najlepiej kup orginałke sony. Osobiście sam takowej używam. A kosztowała mnie jak na orginał śmieszne pieniądze
70zł kupiłem ją w komisie (była nowa) gdzie karta w salonie kosztuje 200zł :D
 
polecam karty pamięci Kingston'a - są dobrej jakości i nie tak zbyt drogie (2 GB za 39,90)
 
Zdecydowanie Kingston. Ogólnie pamięci Kingstona są bardzo dobre i wytrzymałe, a w dodatku Kingston na większość swoich produktów udziela dożywotniej gwarancji - a to chyba o czymś świadczy.. :)
 
Kingston najlepszy mam już dwa lata i nie narzekam
 
ja posiadam kingstona 2gb i jestem szczerze zadowolony :good: tae duzo nie zaplacilem, okolo 35 blach z przesylka na allegro :D
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Ja mam karte kingston'a ale słyszałem że dobry jest też SanDisk
 
Kingston'a najlepsze na rynku :p
 
ja mam kingstone 1GB kupioną za 17 zł, ale kumpel kupił tydzień później w tym samym sklepie za 15 :O
 
X
xxxsebusxxx
Ja mam SanDisk Premier microSD 1GB z technologia trushed flash czy jakos tak ...xD i jest bardzo szybka :

- odczyt : 10 MB/sek
- zapis : 9 MB/sek

podobno trzy razy szybsza niz karty kingstona (nieobrazajac innych uzytkownikow) tylko powtarzam...xD mi sluzy swietnie :D :D ok2 :good: ok2
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top