Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Siemka zakupiłem sobie Netbook-a. Chciałem zapytać was jakie gry ( 3D ) w sieci polecacie na mojego Netbook-a?
Posiadam Acer ASPIRE One Happy
Jego parametry :
1. Wersja Systemu Windows : Windows 7 Starter
2. System :
Producent : Acer
Model : AOHAPPY
Klasyfikacja : 2,0
Procesor : Intel(R) Atom(TM) CPU N450 @ 1,66GHz 1.67GHz
Pamięć RAM : 2,00GB
Typ Systemu : 32-bit
Dysk : 250GB
 
Jaki gatunek gier? Moim zdaniem w gry zrobione do 2005r spokojnie pograsz. Ja na kompie starym proc 1x 1,5GHz, 512 ram grafa 64MB jeszcze w NFS MW grałem na średnich
 
GTA: Vice City ^^
 
Ta wszystkie need for speed do carbona. Live for speed. gta vice city. flat-out. crashday. rajd na berlin. eskadra orłów. jak się nie mylę to swat 4. xpand rally xtreme, colliny do 2-3. bmw challenge. race the wtcc.
Jak coś mi przyjdzie do głowy to dopiszę..
 
collin 4 będzie działać, GTA: SA też. THPS do 4 włącznie (na pewno) Fifa do 07 też powinna działać
 
O to super a możecie mi powiedzieć skąd pobrać : NFS MW i GTA ?
 
Torrenty, chomikuj i takie tam xD
 
na pw ci podam linki, bo ostatnio sam goniłem za to, co chciałem napisać :P
 
Ja kilka NFSów mam na płytkach :D Gdzieś jeszcze Colina 3 miałem... Hmmm, a nie sądzę Igorze że masz taki wielki transfer na Chomiku więc tam bym nie szukał, chyba że się mylę;) Poprostu googlowałbym aż coś by się trafiło...
P.S.: Na "mojej" Toshibie całkiem sprawnie NFS World działał a ona słabsza jest od Twego lapka więc tą giercę też bierz pod uwagę;)
 
Ostatnio edytowany:
Proponuję Half-Life, nawet jeżeli nie grasz w takie gry.
Half Life 1 original game (download torrent) - TPB
 
Tu masz GTA 3 zajmuje spakowane 191 MB -> Pliki użytkownika mahometo - Chomikuj.pl , jeśli masz konto to masz 50 mb na miesiąc , to resztę mógłbym Ci podesłać
 
Polecałbym DW /REKLAMA/
Co prawda ostatnio ciężko coś pobrać, ale można mieć farta i znaleźć na forum aktywne premium i zassać te niewielkie gry.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Zdecudowanie polecam serie GTA, ta gra sie chyba nigdy nie nudzi, do dzisiaj gram w GTA IV jak mnie natchnie.
GTA V juz się nie moge doczekać...

pozdrawiam/
 
Polecam Sniper Elite. Single jest piekielnie trudny a w multi po dziś dzień serwery są pełne.
 
nie wiem czy ci wszystkie wejdą gta sa i starsze wersje fifa 09 powinna wejść ze ścięciami nfs most wanted , underground 1 albo 2 , hod porshit nie wiem jak to się pisze nie wiem czy jak w fifie 10 zniżysz grafike czy ci nie wejdzie
 
O tak! GTA to klasyka! Zawsze możesz wrócić do tej gry i cieszyć się nią jakbyś dopiero ją kupił :)

A teraz w oczekiwaniu na GTA 5 !
 
Ja proponuje klasyki: Fallout 1 i 2
 
Seria Need for speeda + FIFA/PES :D
no i jeszcze Battlefield ;)
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top