Jak zrobić aby ściągało pliki gier na karte?

Witam mam ace 2 i karte 16 gb co zrobić, aby telefon sciagal pliki gier na karte pamieci a nie na pamiec zewnetrzna telefonu 1gb :/
 
czasem wystarczy że utworzysz te foldery bezpośrednio na karcie, jednak nie wszystkie gry tak działają ;)
 
to podam przyklad. Zainstalowalem Fife 12, włączam, wyskakuje " że gra potrzebuje 1960 mb" wolnej pamieci sd, usun cos" a karte mam 13gb wolnej. Dobra nic, pobrałem pliki sd z internetu i wkleiłem na karte pamięci, nadal nic...
 
https://forum.gsmx.pl/57785/problem-instalacja-gier-z-plikami-na-sd.html#post261646

U mnie używam tego :)
Tylko że najpierw musisz ściągnąć na pamieć tel potem przenosisz tą aplikacją na kartę pamięci. Wszystko działa (oczywiście potrzebny root)
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Bez roota nie ma szans. Niestety samsung taką ma politykę, wkłada 4GB pamięci, które dzieli na system, aplikacje i pliki aplikacji. W którymś update powinni zrobić, żeby jak jest zewnętrzna karta, to na niej instalowało
 
A na Xperii da radę bez roota? Jeśli nie, to czy można zrobić szybki root, przerzucenie apek na kartę i unroot? Nie chciałbym ryzykować ;x
 
Nigdzie się nie da bez roota ;P
 
A root przeniesienie plikow i unroot przejdzie? :)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top