Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Tak jak w temacie . Przy 1,2GHz i słuchaniu muzyki na centrummp3 telefonu nie da się trzymać.Wiem że może się nawet uszkodzić . Jak go schładzać ? Jak wiemy zimy nie ma na zewnątrz tez jest gorąco . Myślałem nad wiatraczkiem od chipsetu z pc jest mały w sam raz .. ale zasilania nie ma .. Już nie mówię jak procek wciąga baterię na 1.2GHz.
 
na pewno procesor się grzeje? może to wina baterii np. jakieś małe zwarcie się zrobiło i wpiernicza baterie, normalnie trzyma? i normalne napięcie ma?, mi w taką pogodę się nic nie grzeje (nie licząc 1 zostawienia telefonu na słońcu^^) a czytałem też, że w różnych tel ludzie mają problemy przy dłuższym słuchaniu muzyki - wysoka temp.

Edit:
Też się zacząłem bawić/ słuchać muzyki i temp z 28 - jak leżał skoczyła do 42 stopi też procek koło aparatu się znajduje więc nie tylko twój ma słabe chłodzenie spróbowałem trochę podmuchać po otwarciu klapki i spadło przez pół minutki do 38 ;/ ekran też gorący się zrobił... nie podoba mi się to^^
 
Ostatnio edytowany:
Po pierwsze bateria w motoroli milestone jest koło aparatu a procek pod aparatem Paczając poziomo.
Po drugie nie wiem ile powinna trzymać ale mi tyle wystarcza w końcu 1.2GHz nie jest mało a energii też potrzebuje także się nie dziwię ..
Ale mi chodzi o temperaturę Xperia X8 na 800MHz była gorąca ..
Po trzecie słuchałem muzyki przez stronę nie odtwarzacz.;)
 
Ostatnio edytowany:
A milestone oryginalnie ma 600.
Seba, choćbyś dał wiatraczek to nie masz gdzie odprowadzić powietrza, to po pierwsze
Po drugie musiałbyś radiator dać i pastę ;P
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top